Nedarí sa nám už vyše 2 rokov. Čo robíme zle?

6. nov 2019

Ahojte baby testujem sa, pozitivny test mam stale okolo 13dc..mame pravidelny sex, muz ma dobry spermiogram a ja dobre vysledky... Kde moze byt chyba? Doktor mi predpisal kys. Listovu... Co robime zle?.. Napr mame sex 10,12,14,16..snazime sa aktivne a kazdy mesiac sklamanie... :( boli ste OK a nedarilo sa? Alebo Co bol vas problem? Vdaka:(

len_nig
6. nov 2019

My to isté len je to rok. Tiež muž dobrý spg len ja nemám pravidelný cyklus...

autor
6. nov 2019

Moj cyklus je vzdy 25-28...ale dost bolestivy

janula12345
6. nov 2019

My sme boli ok obaja a 5 rokov az sa zadarilo... aj to ivf. Niekedy jednoducho sa dovkd nenajde..?

diaalex
6. nov 2019

My sme sa pokúšali 6 mesiacov, začala som brat femibion 1 a manžel zvýšený vitamin C, B a E a nasledujúci mesiac to vyšlo 🙂 boli sme spolu deň pred ovuláciou a deň po 🙂

smejko25
6. nov 2019

Skuste trošku psychicky vypnúť a nemyslieť nato 🙂 Veľmi veľa robi aj to sledovanie že či už už už a každým sklamaním ste natom psychicky horšie 🙂 Zájdite si niekde na romantický víkend a proste nemyslite pritom len nato že šup šup chceme splodiť 🙂

0silvia0
6. nov 2019

Nemas endometriozu? Ked mas bolestivy cyklus, a endometrioza nie je lahko identifikovatelna...

amelie2017
6. nov 2019

My sme sa snazili len 8 mesiacov, z toho 2 biochemicke tehotenstva. Stravovala som sa zdravo, nepili sme alkohol, stale som sa sledovala. Mali sme ist na dovolenku na Kubu, tak sme si dali pauzu, aby som nesla v prvom trimestri. Trosku sme sa rozsupli, konecne nemysleli na tehotenstvo
a pi jednej tequila party som si nasla 2 ciarky a letela v 6. tyzdni. Inak otehotnela som hned po ms, takze ozaj skus prestat ratat plodne dni, milovat sa len kedy treba a mozno to vyjde.

ateragram
7. nov 2019

Vsade mas dobre vysledky? Hematologia? Endokrynologia? Reprodukcna imunologia? Hormonalny profil? Mas vobec prechodne vajcovody?

asia83
7. nov 2019

@smejko25 Toto je pravda. My sme sa začali snažiť o dieťa s tým, že aj keby sa nám podarí o dva roky, nevadí. Hneď po treťom cykle som otehotnela. Malý sa nám podaril hneď na prvýkrát ako sme sa začali snažiť, bol október a ja som si tak povedala, že nechcem v lete rodiť, tak polrok snaženia a potom kľudne stačí nech otehotniem. No malý sa narodil 16. júla. Netreba to tak chcieť, aj keď je to ťažké.

juliet86
7. nov 2019

ako vnimas svoju ovulaciu? ake mas vtedy priznaky? kedy mavas najvacsiu chut na sex? a veci typu endometrioza ci prechodnost vajcovodov je fakt. pokial je spermiogram dobry a milujete sa v spravnom case tak problem bude bud vo vytvorrni embrya alebo v jeho uchyteni. mozes mat napr. protilatky na spermie.... alebo imunitby problem ze tvoje telo neprijima embryo... je nejaky dovod prrco pp dvoch rokoch ste neuvazovali nad inymi vysetreniami?

autor
7. nov 2019

@juliet86 mam 25 chcela som tomu este nechat volny priebech... Skusali sme od mojej 23...povedala som si teraz ze ak sa to nepodari este do roka tak uz to budem riesit dalej... Ovulaciu mam taku ze mam dost vela hlienu, niektore mesiace ju citim aj pobolievanim podbruska, niektore mesiace zase zaspinim... Tak uvidime praveze ja sa na to az tak neupinam.. Chodime na dovolenky, vylety, cestujeme a viac si uz ani dovolit nemozeme... Mozno niekomu kto robi cely rok padne raz rocne taka dovolenka dobre a podari sa no my mame volna a dovoleniek az az.. Jedine co ma napada je ze som mala dost casto zapaly moc. Ciest... Tak 5krat do roka, čo si myslim je dost.. Ale neviem ci to ma vplyv Ci nie..

juliet86
7. nov 2019

no tie mocaky si skus poriesit... to moze veci komplikovat plus aby ta to potom nechytilo ked budes tehu...

autor
7. nov 2019

@juliet86 momentalne musim poklopat cca pol roka nic...

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beie
5. dec 2019

Ja kým som nezačala chodiť k inému lekarovi, tiež som bola v Tom že som ok, muž super spermiogram, hormonálny profil ok, vaječníky prechodné.. stále vravel len sa snažte, no snažili sme sa už 5 rokov. Nakoniec mi druhý lekár zistil že mi nepraska folikul, že mám malo progesteronu v druhej fáze.. ale zatiaľ stále nič

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre