Nedarí sa mi otehotnieť. Môže za to vysadenie menštruácie?

31. mar 2021

Žienky, potrebujem poradiť
V januári som prestala brat antikoncepciu a začali sme sa snažiť o bábätko, ale stále nič. Moja otázka znie.... môže za to, že sa mi nedarí otehotnieť to vysadenie? Som mladá, zdravá, priateľ tiež...
Poraďte nejaké lieky alebo najlepšie niečo prírodné čo pomáha na otehotnenie... 😏
Ďakujem vám veľmi pekne.

mirka612
1. apr 2021

Femibion 1

julie19
1. apr 2021

Ahoj, po vysadení antikoncepcie to môže trvať trochu dlhšie kým sa telo dá dokopy a zbaví hormónov... ja som vysadila antikoncepciu v októbri 2019 a otehotnela som vo februári 2020 takze cca 4 mesiace ... ale kľudne to môže byt aj dlhšie, každá žena je individuálna ... počkajte ešte aspoň dva mesiace a keď nič skús sa spýtať svojho gyn ... držím palce 🙂

h2
1. apr 2021

V Januári? A čo by si chcela, veď to je ešte strašne krátko. Daj tomu čas.

sense
1. apr 2021

to su este len 2-3cykly ,to este nieje dlha doba a niekt zeny po vysadeni HAK potrebuju viac casu kym sa da telo do "normalu" ...na otehotnenie najlepsie betlacit na pilu a vychutnavat di jedrn druheho nerobit z toho produkciu

ivver
1. apr 2021

Inofolic, topka za mňa 😊

nafka0483
1. apr 2021

A vysadila si len antikoncepciu alebo ti "vysadila" (=vynechala) aj menstruacia? lebo v nadpise pises o menstruacii, potom uz len o antikoncepcii.
V pripade, ze by si nemala ani menstruaciu, tak je mozne ze nedochadza k ovulacii. Ale celkovo nejake 2-3 cykly co sa snazite, to este len telo potrebuje na "spamatanie" sa z antikoncepcie.

hederamonstera
1. apr 2021

Kratka doba...

majamat
1. apr 2021

niektore zeny otehotneju po viac ako 6m a to ani HAK neberu. teda nie niektore, mnohe, a poznam aj take, co im to trvalo viac ako rok, ta jedna mala nasledne este 2 deti. cize dokopy 3. takze neplodna nie je.

hviera81
1. apr 2021

ja by som ani hned neodporucala.... ja ked som vysadila, moje telo sa vratilo do normalu po cca roku, dovtedy tam stale tie hormony v tele su....

andrurb
1. apr 2021

Ja hneď ako som vysadila antiko začala som užívat Femibion 1, píše sa, že aj čaj z alchemilky je dobrý na očistu. Tiež sa ideme s priateľom pokúšať o bábätko tak uvidíme koľko to bude trvať. Je to veľmi individuálne, niektoré ženy otehotnejú hneď prvý mesiac po vysadení niektorým to trvá aj rok. Treba skúšať a nesiliť to a príde to. 🙂

sonetta
1. apr 2021

Vraj pol roka trvá, kým sa telo vyčistí od antiky. Mne to tak zhruba aj vyšlo a to sme ani neplánovali, ale zasa ani si nedávali pozor. Vo februári som vzala poslednú a v auguste som zostala tehotná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre