Nedarí sa mi otehotnieť (Inofolic a GS Mimistar Forte)

lula999
21. jún 2022

Ahojte. S mužom sa snažíme o bábätko už viac ako rok a pol. Stále však neúspešne. Natrafila som na prípravky GS Mimistar Forte a Inofolic. Máte s nimi skúsenosť? Prípadne sa chcem spýtať, či a čo vám pomohlo. Ďakujeme veľmi pekne.

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
21. jún 2022

ak sa vam nedari rok a pol, tak by som namiesto skusania vitaminom sla k lekarovi, partnerovi urobit spermiogram a nasledne pozriet i teba

katarinkaelenka
21. jún 2022

@lula999 Ja mam dobre skusenosti s bylinkovymi vlozkami, ktore pouzivala moja znama a otehotnela. Pritom jej lekar roky hovoril, aby sa zmierila s tym, ze nebude mat deti.

veronika3110
22. jún 2022

@lula999 inofolic som užívala, ale je to len doplnok výživy, žiadne zázraky nečakaj... mne to nepomohlo a to som to užívala dosť dlho... myslela som, že po jednom sáčku budem tehotná....
tiež sme sa 1,5 roka snažili a nakoniec pomohol až clostillbegyt

evaachesa
22. jún 2022

Namiesto vyhadzovanie peňazí za vitamínové doplnky sa dajte vysetriť. Môžete mať nejaký problém, no aj nemusíte. Načo strácať čas? 🙂

lula999
autor
22. jún 2022

@karhu už sme boli, ale ďakujeme 💛

karhu
22. jún 2022

@lula999 v tom pripade doplnam odpoved, mimistar nepoznam, ale inofolic a ine pripravky nepomoholi, pomohlo IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre