Názor na Inofolic

25. aug 2023

Dievčatá názor na Infolic? Používali ste pomohol ? Chcem objednať ten partnerský balíček.

gejb
25. aug 2023

Nám nepomohol. Ak ste len na začiatku snaženia alebo sa chystáte tak by som ho skúsila. Doplníte potrebné vitamíny.

jana0215
25. aug 2023

Ja som ho brala, ale či mi práve on pomohol, ťažko povedať. Máš aj nejakú diagnózu, že chceš inofolic brať? Ja mám PCOS, preto mi bol odporúčaný.

zana90
25. aug 2023

Ja som ho brala, ale spolu s liečbou Letrozol a pod., ale pekne som na liečbu reagovala, čiže uškodiť určite neuškodili a zrejme aj prispeli k úspechu

kvietok2012
25. aug 2023

Nam nepomohol, zbytočne vyhodene peniaze

majamat
25. aug 2023

nepomohol

bejka90
25. aug 2023

Ja so mho pila 2 mesiace a potom som otehotnela ale aj potratila.. a teraz ho pijem znovu zatial mesiac tak uvidim. Alr max 2 mesiace si ho dam ak nie tak kaslem na to a ostavam pri cistej kyseline listovej

stannkal
25. aug 2023

Za mňa je tento produkt len čistý marketing. Myo-inozitol si vieš zohnať aj lacnejšie a kyselinu listovú nájdeš aj v lepšie vstrebatelnej forme. Navyše inofolic jej obsahuje málo, dneska odborníci odporúčajú 600 - 800mcg.

wishes
25. aug 2023

po 3 mesiacoch sme otehotneli 🙂 + uzivali sme este gynex 🙂 takze ja na to nedam dopustit 😉

jana0215
25. aug 2023

@stannkal mne napr. čistý inozitol nepomohol, až tá kombinácia s d-chyro a alfa-laktalbumínom. 🤷‍♀️ A to som skúšala aj z lekárne, aj z gymbeam, cyklus mi to vôbec nenakoplo. Sam gynekológ mi vravel, že niekomu čistý inozitol nestačí, lebo ho nevie tak dobre vstrebať, ako keď je v kombinácii. To isté mam teraz napr. aj s magnéziom v tehotenstve, nie každé mi pomôže, lebo ich je viac druhov s rôznym zložením/kombináciou. Najlepšie nakupovať toho veľa naraz, aj keď je v akcii, treba vyskúšať, prípadne potom vymeniť za iný.
Čo viem, tak hlavne ženám s vyšším BMI sa odporúča kombinovaný inozitol.

taktotedanie
26. aug 2023

Ja som ho uzivala ale nepravidelne ci vdaka nemu sme aj otehotneli neviem

lydion20
18. sep 2023

Ja som ho brala pred otehotnením dva mesiace , a otehotnela som , ešte som ho potom brala do 3 mesiaca

adelka_rodina
20. sep 2023
Používateľ adelka_rodina je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adelka_rodina.

inofolic je dobrý aj na stitnu zlazu 🙂

lydion20
23. dec 2023

Mne pomohol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre