Najskôr som mala ducha, na druhý deň už nie

alina765
9. apr 2022

Ahojte stretli ste sa už stým že,najprv ste mali na teste ducha, a v iný deň nie?Robila som si test, keď my meškalo v prvý deň ukázalo ducha, potom som skúsila hneď rano z ranného moču., dušík nebol bol biely.
Menzes mi mešká už 6.deň.Neviem čo si mám otom myslieť,test si kupim zajtra už najlepšie digitálny.
Sem tam ma picha v podbrušku,a mam citlivé prsníky.

Vopred sa ospravedlnujem už diskusiu dávala ale veľmi si prajem mať bábo už som potratila v decembri.
Chcem vedieť či nerobia náhodou testy pepino falošný duchov..

veronika3110
9. apr 2022

@alina765 v poslednom čase sa tu riešia tie pepino testy a presne aj to, že robia duchov, alebo teda tie kanáliky.. určite skús iný a neskôr... a napr. dnes som v poradni gynekológa čítala, že teda doktor sa vyjadril, že test má zmysel robiť vtedy, ked menštruácia mešká 15 dní... čo je podľa mňa dosť, ved to už musí niečo ukázať aj skôr..

majamat
9. apr 2022

@veronika3110 dovodom je asi moznost posunutej ovulky. ak je posunuta, tak test ukaze az nieked po 10dnoch meskania

diaszoky
9. apr 2022

@alina765 bezne mi duchowal aj napr rapid clear ☹️

alina765
autor
9. apr 2022

Vidíte to tam tiež takto mi test ukázal jooj😭😭

diaszoky
9. apr 2022

@alina765 ano vidim

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky Strašne som sklamaná,ale mešká mi ms nádej je furt.Ten som robila večer ešte pošlem foto negativného testu.

alina765
autor
9. apr 2022

Tento je negativny

alina765
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaszoky
9. apr 2022

@alina765 ja som dnes dostala v noci a meskala mi tri dni☹️

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky To mi je ľúto 😭.Mne keď meškalo 2,3 dni tiež som potom dostávala, ale už teraz 6.deň 🤔Hm?

diaszoky
9. apr 2022

@alina765 mozes byt kludne tehu dho sa snazite??

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky Nie 4 mesiace od potratu.

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky V decembri som potratila v 5 tt.

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky Budem sa modliť aby som nedostala kramy zacalo ma boliet krize trosku.

sense
9. apr 2022

@alina765 žiaľ ten tmavý test tiež nie je pozitívny, je to len kanálik. Ak tu mešká 6 dní a vieš kedy si mala ovuláciu sprav si digitalny, ten ti už ukáže ci si alebo nie.

alina765
autor
9. apr 2022

@sense Keby bol kanalik by bol šedy nie ? ale to bola ružova čiarka.

sense
9. apr 2022

@alina765 ta fotka je tak nekvalitná ze nie je vidieť akej je farby, odfot ho pri normálnom svetle tak ako ten druhý, pretože z toho tmavého žiadnu farbu nerozoznas. Viem co je to túžba po dieťati ale na 6 den meškania pri pravidelnom cykle a odsledovani ovulácie už čiarku bude vidno aj bez úpravy

diaszoky
9. apr 2022

@alina765 ☹️☹️Tak to ma mrzii my rok a nic nechapems ako hodinky vitaminy berieme od a po z ☹️Cakaju nas vysetrenia..Po prvyraz si ako rychlo otehotnela??

veronika3110
9. apr 2022

@diaszoky skús si dať predpísal napr. clostillbegyt... mne pomohol na prvú šupu a to sme sa snažili 1,5 roka s tým, že ja som mala problémový cyklus... niekedy 13, 45 a potom 60 dní len tak... a niekedy mi ani ovulácia neprebehla... toto zabralo hned a o 5 dní mám termín 🙂 je tu s ním veľa dobrých skúseností... ešte je jeden liek s podobným účinkom, ale to som zabudla názov :/

alina765
autor
9. apr 2022

@sense Ja som už test včera vyhodila ale možno to tu lepšie uvidiš urobila som viac fotiek.

alina765
autor
9. apr 2022
alina765
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alina765
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
9. apr 2022

@alina765 prepáč ale toto by som za pozitívny test nepovažovala, ale kým nepríde ms je nádej vždy.. A pepino testy duchu ju aj mamatest. Ja by som spravila digitálny... Držím palce...

alina765
autor
9. apr 2022

@diaszoky 23.10 sme sa znažili a 9.11.2021 pozitovny test hned na prvu supu som otrhotnela

diaszoky
9. apr 2022

@veronika3110 ale ja ovulku mam videla to na sone dr a ms ako hodinky

diaszoky
9. apr 2022

@alina765 super

veronika3110
9. apr 2022

@diaszoky áno to som si prečítala, ja len hovorím, že to môže pomôcť 🙂 ked to na prvýkrát zabralo mne s problémami

alina765
autor
9. apr 2022

@sense Zajtra si kupim to som robila test keď meškalo v prvý deň, a už my mešká 6.deň.
Ale ano mas pravdu nadej je furt.

oli2782
9. apr 2022

@alina765 Ale mne sa zdá, že si aj písala, že nevieš kedy si mala ovu. Tak mohla si ju mať aj kľudne posunutú a teda preto ti vyšiel negatívny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre