Naj ovulačné a tehotenské testy

6. feb 2022

Ahojte,
Tehotenstvo potrebujem odhaliť čo najskôr pre nastavenie liečby hneď ako nájdem //.
Preto Vás prosím - ktoré testy sú spoľahlivé, citlivé, a ak sa jedna o tehotenstvo tak ukážu // najskôr ?
Ovulačné testy odporúčate ktore?

kikulienkadd
6. feb 2022

Ahoj,oba typy ovulacne aj tehotenské sa mi dobre osvedčili testy od spoločnosti GS. Držím palce 😉🍀

selena_luna
6. feb 2022

Tehotensky digitalny clearblue

autor
6. feb 2022

@kikulienkadd
Ďakujem, inak chodíme do CAR, inseminácie zatiaľ neúspešné. Teraz máme nejaký čas prestávku tak budem sledovať tieto veci doma, ak by sa to zázrakom podarilo musím ihneď podstúpiť liečbu.

autor
6. feb 2022

@selena_luna ten je citlivosť 25 či sa mýlim?
Máte skúsenosť že ukáže skôr ako s citlivosťou 10? Obyč tycinkovy ?

mimka91
6. feb 2022

Skor ukaze 10tkovy je citlivejsi. Mne sa osvedcil maybe baby, baby top test pasikovy a este kazetovy rapid clear. Zachytil uz 10 den po ovulacii

autor
6. feb 2022

@mimka91 veď práve preto by som najskôr siahla po 10 citlivosti pre potvrdenie urobila clearblue. Baby top test sa osvedčil aj mne, vtedy som ale žiaľ v deviatom týždni potratila

selena_luna
6. feb 2022

Ano. 10 mi neukazovali nic alebo len dusikov a clearblue sice 25 ale jasne povedal ze som 1-2 tt od oplodnenia 🙂 obe tehotenstva rovnako. V den ocakavanej ms. Skor nic nie je doveryhodne ani tie vcasne testy. Vsetky negativne a predsa ;)

laucia
7. feb 2022

mne sa uplne najviac osvedcili pepino ovulacne testy. Daju sa kupit aj v DMke. Oproti inym (skusala som rozne, napr aj tie od GS) tam su uplne pekne vidieť tie prúžky a vôbec nemusím domýšľať, či je/nie je rovnako intenzívny alebo viac. Pre mňa topka!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre