Načo mi je odsledovanie ovulácie?

5. sep 2020

ahojte,
naco mi je "odsledovanie kedy mam ovulaciu"? Ak budeme mat sex kazdy druhy den, musim sa trafit, nie?
Opravte ma ak sa mylim.
Prip. mozem merat BT v ustach?

s_a
5. sep 2020

Áno, ak si to užívate a nemáte sex len na "oplodnenie" tak si myslím, že je zbytočné sa stresovat sledovanim plodných dní.. riešila by som to možno viac ak by sa dlhšie nedarilo

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 v diskusii tu na MK som citala ze ak mam teplomer na 2 des.cisla mozem pod jazykom. Aj ze to tak niektore normalne meraju. Takze to nie je pravda? Ty si si meravala na otehotnenie?

autor
5. sep 2020
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 BT je merana vnutri tela na slizniciach, TT vonku, na kozi. Ci?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 aj vsetky clanky na nete pisu ze merana v posve al. pod jazykom po 6hod odpocinku

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 ja len ze si moja otazka hned nezasluzila taky vysmech, ked aj pod jazykom sa da

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 Smile and you'll get a smile back
Teda velice nevystizne

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@bambulienka25 to mas v statuse na MK

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
5. sep 2020

Ak sa budete milovať každý druhý deň, do ovu sa trafis.... Ale nemusí to znamenať hneď otehotnenie

barus26
5. sep 2020

alebo môžeš aj zistit, že jednoducho ani ovu nemáš.. Aj to sa stáva.. A áno dá sa BT merať aj v ústach, merala som tak asi mesiac, potom som radšej prešla dole... Dole je to oveľa oveľa presnejšie, keďže stačí že budeš spat s otvorenou pusou a tým sa ovplyvní aj teplota ...

milka1988
5. sep 2020

Ja meriam v ustach ale tam byva teplota o trosicka nizsia ako keby som merala dole. A bazalna teolota je presny pojem pre pokojovu teplotu tela ktore telo dosiahne po niekolko hodinovom spanku. Nie to ze sa nemoze bazalna teplota meriat v ustach. Stale je to bazalna. Ale musi sa meriat vnutri- posta, usta...a potom je povrchova na tele- celo, pod pazuchou...

milka1988
5. sep 2020

@bambulienka25 toto si naštuduj mas v tom medzery

milka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
5. sep 2020

@bambulienka25 tak ale potom radis zle...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
5. sep 2020

@bambulienka25 ja? Ja som narozdiel od teba kludna ty si vztahovacna 😃🤦‍♀️ a citujem ta
"TT je telesná teplota čiže v ústach, v ušiach, na čele a konečník. A Bt bazálna počas snažilkovania v pošve ci v konečníku" Tak si to nastuduj alebo nerad zle 👍
Bazalnu teplotu mozem zmerať aj mužovi ráno v zadku alebo v ústach 😁 a spravne je to BTT ( bazalna telesná teplota) a obycajne TT sa meria kedykolvek cez den na cele pod pazuchou proste nie je potreba odpocinku tela ako pro bazalnej takze ano píšeš zle

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre