Na koľkýkrát sa vám to podarilo?

dnp
29. dec 2014

Chcela by som sa opýtať, na koľkýkrát sa vám podarilo otehotnieť. My totiž s partnerom vieme byť bohužiaľ len jeden deň v mesiaci spolu a naposledy sme ten deň vychytali 3 - 4 dni pred ovulkou. Čo si o tom myslíte? Díky.

evittam
29. dec 2014

@dnp Ahojky,my sme tak boli s partnerom min.rok a mame krasnu dcerku,takze na prvykrat😀

bonaqa2013
29. dec 2014

@dnp no nič si nemyslím, mali by ste byť troška častejšie. Ale keď Pán Boh dá tak aj motyka vystrelí. Takže niekedy stačí aj 1 deň - ten správny deň.
Moja seternica bola kamarátke na svadbe, mala 18, dostala tam družbu mal 21 a o 3 mesiace ujec robil svadbu. sesternica ostala tehu - z jedného razu. A čuduj sa svete sú manž. doteraz - 22 rokov.

dnp
autor
29. dec 2014

@bonaqa2013 žiaľ nemôžeme byť spolu častejšie, no plánujeme určite byť spolu do budúcna, len mi to bolo kus nejasné, niekto mi povedal je to nemožné tak zrazu v jeden deň, niekto mi povedal, že je veľká pravdepodobnosť len podotkli že keď tak bolo by lepšie deň pred ovu alebo dokonca v deň ovu, no takže som chcela vedieť kto si o tom čo myslí

siska53
29. dec 2014

@dnp no..my sme tiez neboli casto spolu a raz pocas kratkej dovolenky v kupeloch (3noci) sa to nechtiac podarilo - davali sme si pozor - dokonca som mala mat o 3dni ms (aj bola,slaba,perfektna) a ta dalsia uz nedosla.
Pri dcerke to bolo na druhy pokus ale tam som dbala o to aby to bolo tak kazde 2-3dni. Ale nie nasilu zas..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre