Na klasickom teste duch, digitálny test negatívny.

miska0948
22. sep 2019

Ahojte, prosím vás, včera ráno som mala takýto tehotenský test, bol to lady Max a dnes ráno digitálny negatívny ... Myslíte že na Digi bolo skoro nakoľko je tam rozdielna citlivosť ? Ale mohol ten lady Max falosne duchovat ? Dnes by som mala byť cca 12 dpo

veronikaszabova
22. sep 2019

@miska0948 za mna negativny.
Ten tvoj "duch" je len kanalik

miska0948
autor
22. sep 2019

@veronikaszabova asi ťažko keď je ta čiarka ružová .. farboslepa zatiaľ niesom

hennyinnsbruck
22. sep 2019

Uf ťažko povedať.....

Digi je naj robiť keď si si "istá" palickovym pozit testom.... Urob zajtra alebo dnes rovnaký paličkovy test a uvidíš ci je čiarka silnejšia......

Ale keď si 12 dpo digi by mal už ukázať

hennyinnsbruck
22. sep 2019

@miska0948 a ešte blbá otázka... Mala si ho dostatočne dlho namoceny? (digi)

miska0948
autor
22. sep 2019

@veronikaszabova a viem ako vyzerá kanálik, ak by to bol kanálik tak to sem ani nedám .. nafotke sa to možno inak ukazuje, no na živo viem čo vidím 🤷

miska0948
autor
22. sep 2019

@hennyinnsbruck no ja si niesom istá či som naozaj 12 dpo nakoľko ovulu si už nesledujem vôbec, ale cca toľko by som mohla byť .... No 20 sekúnd som ho mala namočený

hennyinnsbruck
22. sep 2019

@miska0948 ok... Tak skus dnes poobede /zajtra palickovy 👍👍👍 držím palce...

miska0948
autor
22. sep 2019

@hennyinnsbruck skúsim až zajtra lebo nemám už doma 🙂 a ďakujem 🙏

monca0021
22. sep 2019

Ahoj toto je krasny dusik len je ešte slabý 12DPO je skoro na test s vyššou citlivostou. Ak si chceš byt istá testuj zatiaľ týmito testami a digitálny urob až keď budeš mat oveľa silnejšiu ciarku. Držím palce✊🏻✊🏻✊🏻🥰

miska0948
autor
22. sep 2019

@monca0021 ďakujem za radu 🥰😍🙏

veronikaszabova
22. sep 2019

Fuuuha, tolko utoku 🙂 akoze kto ti nepritakava, tak uz je zle? Dokonca si ma 2x oznacila, aby mi to neuniklo. Ze dik teda.
Btw testuj az ked ti to meska

miska0948
autor
22. sep 2019

@veronikaszabova ja neutocim na nikoho, len píšem že je to ružové a že niesom farboslepa 🙂 a 2x je tam preto že sú to dve komentáre 🙂 a pýtala som sa či je skoro na digi 🙂 nie čo je tam duch alebo kanál .. nakoľko vidím že ta čiarka je ružová 🙂

veronikaszabova
22. sep 2019

Pocuj, takych "ducharskych" testov si mala uz viacej...
Ozaj sa netestuj tak skoro. Naco?? Ked ti budu meskat, sprav test a uvidis.

https://www.modrykonik.sk/forum/search/?q=Miska...

monca0021
22. sep 2019

Tak keď mala viac ducharskych testov zjavne je dlho snazilka a chce sa poradiť čo je na tom zle?

veronikaszabova
22. sep 2019

@monca0021 ja netvrdim, ze je na tom nieco zle. Ale k dobrej psychickej pohode to urcite nepomaha. Nie nadarmo sa ma testovat az v case meskania menstruacie. Psychika je mocny pan a cim viacej sa na to bude upinat, tym dlhsie to bude trvat.

@miska0948 drzim palce, ale podla mna to je ozaj len kanalik.

miska0948
autor
22. sep 2019

@veronikaszabova áno je pravda že tých testov bolo viac kde bol duch, no oveľa slabší ako na tomto a boli to testy oné step 🙂 tento je z lekárne tak som sa aj potešila že to mohlo vyjsť .. keďže som si robila vo štvrtok a bol tak oveľa slabší duch ktorý sa ani odfotiť nedal a včera keď som urobila tak ta čiarka je takáto a nazivo silnejšia oproti ten spred dvoch dní 🙂

anonym00000
31. júl 2022

@miska0948 ako si vtedy dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre