Myslíte že je ešte šanca na pozitívny test?

19. aug 2020

Čauko baby, s priateľom sa snažíme o babo 4ty mesiac zatiaľ neúspešne, dva dni pred ms som si robila test len tak zo zvedavosti bol negatívny samozrejme :D ale dneska mi mala prísť MS a miesto nej mám od rána zápal močových ciest ani nie že by ma to rezalo a pálilo pri cikani skôr ma bolí celé podbrusko keď sa vycikam. Test som si robila aj dneska ale bolo to už neskôr okolo 16:00 tiež bol negativny. Viem že najlepšie je z ranného moču ale niečo mi proste vraví že som v tom. Prsia mám naliate bolestive a som unavena, myslíte že sa môžu objaviť ešte dve ciarky? 🙂
Nič si nenahovaram niesme ešte v štádiu že musím byť tehotná takže psychika tam nehrá rolu zatiaľ si to snaženie veľmi užívame 🙂
Ďakujem za každú radu a skúsenosť

solange7
19. aug 2020

Mas prechladnuty mocovy mechur. Keby si bola tehotna, test by nebol negativny. Ak ta to ale zaujima az tak, odporucam ist k doktorke. Do maternice ti bohuzial nevidime.

katulka1141
19. aug 2020

Vsetko je mozne. Ak dobre poznas svoje telo a je citlive. Kludne mozes vediet o tom, ze si v tom. Aj skor. Ja som pri 1 vedela asi po 10 dnoch a test nic neukazoval

autor
19. aug 2020

@katulka1141 minulý rok som potratila v 15tt a odvtedy mám fakt citlivé telo či už pri ovu alebo pred ms počas ms lenže tento mesiac je to iné ako predtým tie mesiace čo sme sa snažili a aj ten zápal mocaku ma prekvapil lebo už cca rok som ho nemala dávam si sakra bacha aby som si nikam nesadla alebo má neprefuklo a dneska ráno z ničoho nič sa zobudím a už to tu bolo . Ale uvidím počkám ešte pár dní či dorazi MS alebo nie a spravím ešte test 🙂

mtoth
19. aug 2020

Autorka, je mi luto co sa ti stalo minuly rok, dufam ze uz teraz sa vytvara v tebe novy zivot. 😊
Daj vediet, ked si spravis test.

autor
19. aug 2020

@mtoth ďakujem a dám vedieť 🙂

majoranka24
19. aug 2020

Myslim, ze test by ti uz dnes ukazal, ak by si bola tehotna. Moze ti MS meskat kvoli tomu, ze si prechladnuta. Ale kto vie...

autor
19. aug 2020

@majoranka24 uvidíme je to buď alebo 🙂

deti95060810
19. aug 2020

test by ti už mal ukázať ....ale sprav o 2 dni a uvidíš...

thoughtfulweirdo
19. aug 2020

Ja som mala viditeľnú čiarku až týždeň po vynechaní menzesu. Ešte som nebola u Dr, takže nemám potvrdené, či je to zdravé tehotenstvo, ale teda áno, šanca je, že čiarka sa objaví neskôr 🙂

kukulienka83
19. aug 2020

Mne ukázal až na 6sty deň meškania... Dovtedy snehobiele...

mondolina
19. aug 2020

Určite áno.

katulka1141
20. aug 2020

Drzim palce. Potom pis

autor
21. aug 2020

Vďaka baby ale dneska dorazila ms, tak hádam budúci mesiac sa podarí 🙂

andrea_r016
22. aug 2020

Ahoj, ja som po 6 dňoch od ovulky tiež dostala z ničoho nič drobné špinenie to bola streda a v teraz v piatok som znova špinila a sa pridalo pálenie bez výtoku a dnes to zmizlo pálenie a už len špiním.....myslíte, že sa podarilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre