Myslíte, že ide o anovulačný cyklus?

1. nov 2023

Ahojte, chcela by som vás poprosiť pozrieť sa na môj graf, či mám anovulačný cyklus alebo nie? BT si meriavam už pár rokov a vždy nám grafy jasné, po ovulácii mávsm teplotu vždy cca 37.1 a klesne vždy až v deň nástupu MS, ale tentokrát mám tie teploty také divoké, po ovulácii neboli dostatočne vysoké tak ako som zvyknutá. K tomu ma už tri dni pobolieva podbruško ako cez MS, bazalna teplota je nižšia, MS nikde, a tie teploty sú také nejasné. Prosím o vaše rady.

anjelicek26
1. nov 2023

Podla teploty ovulacia veru neprebehla.

zuza265
1. nov 2023

Ja si praveze myslim, ze mohla kludne prebehnut. V podstate ide o splnenie podmienky, kt si splnila. Teploty mozu nad liniou skakat rozne a dokonca ked sa stane ze aj klesne pod a nasledne je zas nad - tak sa to moze stat. Aku dlhu mavas LF? Podla mna mozes dnes v priebehu dna dostat ms

autor
1. nov 2023

@zuza265 ďakujem,LF mávam cca 12 dní, maximálne 13, uvidíme dnes/zajtra

veselo_neveselo
1. nov 2023

No, dlhsi/kratsi cyklus ako obycajne by napovedal, ze ovu nemusela prebehnut (alebo bola inokedy ako obycajne).
Ty si mohla mat ovu aj 23.
Ale, ja mam taketo grafy, ms pravidelnu a dr tvrdi, ze teda ovu zrejme prebieha.
Tak si vyber 🙂

autor
1. nov 2023

@veselo_neveselo veď práve 😁 že je to úplne 50 na 50 a bez sona či krvi to ťažko odhadnem, no uvidíme ako to dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre