MYOovunelle - náhrada

24. apr 2023

Prosim poznate nahradu za myoovunelle cipky? V dostupnych lekarnach je to docasne nedostupne. Ja by som ho chcela skusit uz zajtra uzivat. Dakujem.

ninka99865
25. apr 2023

Je to len marketingový ťah.. zbytočnosť

matya12
26. apr 2023

Nie dočasne..úplne prestali vyrábať.

ena25
19. máj 2023

Tiež ma zaujíma náhrada

lillyd
13. jún 2023

@matya12 a prečo to prestali vyrábať neviete ?

ninka99865
13. jún 2023

@lillyd lebo je to somarina

lillyd
13. jún 2023

@ninka99865 kamoska po ňom 2x otehotnela, bez neho nie. Ja raz ale spotanny potrat

matya12
22. jún 2023

@lillyd ja som tiež po čipku otehotnela na prvý šup, no tiež to skoncilo potratom v 3 mesiaci

lillyd
22. jún 2023

@matya12 zisťovala som prečo ho stiahli z trhu (či náhodou nie koli potratom) ale údajne nie, vraj z obchodného účelu

matya12
24. jún 2023

@lillyd ja netvrdím, ze to malo súvis.. ale zdalo ss mi podozrivé ako ho stiahli z trhu

lillyd
24. jún 2023

@matya12 no však aj mna to napadlo tak som to zisťovala lebo kamarat má farmaceutickú firmu.. ale nemá to suvis, ja mám problém so zrážanlivosti krvi a ona má prepážku v maternici a ešte aj s krvou niečo.. tkaze my mame na to dôvody

ena25
12. júl 2023

Tiež ma zaujíma náhrada po čipku som otehotnela na prvý šup pred tým sme sa snažili 3roky planujeme druhe miminko a neviem nájsť nič podobné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre