Mykoplazma a HPV pozitív

2. nov 2021

Dozvedela som sa ze som pozitivna na mykoplazmu (neviem ktory druh) a na HPV. Dostala som antibiotika Doxyhexal a mame ho s priatelom uzivat sucasne.

Mal niekto tieto nalezy? Da sa to preliecit? Podarilo sa po tom otehotniet? Strasne sa bojim, neviem preco som fasla taketo pliagy...ani jeden z nas nema ineho sexualneho partnera...Nieco som si citala na nete o tom ale som hotova z toho. Podelte sa s vasimi skusenostami. Dakujem

anne_mary2
2. nov 2021

ahoj, mykoplazmy vysli pozitivne aj mne, tiez sme brali obaja Dohyxehal 10 dni, bolo to v case snahy o babatko..
Joj tiez som vela citala for , strasiakov, prognoz…
viem ze niekto to lieci dlho, u nas sme obaja po jedny h atb boli negativni, tym to pre mna haslo..
bola som potom este u 2 gyn. v KE ( jedno z toho car) , a na oboch miestach mi povedali ze mykoplazmy ani neriesia kym zene nesposobuju problem, nikto z toho ziadnu dramu hlavne nerobil ako na forach 🙈
Ale jasne, som nazoru ze preliecit treba! ale nemusi to byt nejaka velka drama ci strasiak..
Ak tvoj partner nie je tvoj prvy, hpv aj mykoplazmy si mohla chytit od ktorekokolvek partnera, detto chlap nemusi vediet kolko x rokov ma cosi take v sebe kedze chlapovi nerobi nic ani vacsinou ani jedno ani druhe…
Treba verit ze po atb budete okej, a tie fora brat trosku s nadhladom..
A hpv no.. to asi lekar vie naj kedze vie aky typ mas pozitivny, mozno skusit nejaky indol 3C, Indonal.. celkovo imunita.
K mykoplazmam - bude to snad ok po atb, fota treba brat s nadhladom a k hpv neporadim, do toho nevidim 🙂

domix
2. nov 2021

Ahoj, ak chces napis, bola som tiez pozitiv a bola som na konizacii plus potom očkovanie🙂

danko85
2. nov 2021

Ahoj 🙂 sestra bola hpv pozitív, bola na konizacii krčka, bol to začiatok novembra a 26.12.sa dozvedela ze je tehotná, takže sa nemusíš báť, hlavne pozitívne myslenie 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre