MUDr. Hulíková hematológia - skúsenosti?

steffi50
21. nov 2018

Ahojte maže niektorá skúsenosť s MUDr Hulikovou co sa týka liečby trombofilie a do nosenia bábätká.

pininka
21. nov 2018

Ja k nej tiež chodím. Je veľmi milá.

steffi50
autor
21. nov 2018

@pininka a ako to tam funguje, ja idem zajtra na hematologiu lebo som objednana, ale mam za sebou druhy potrat a dnes mi ju v nemocnici u nas odporucali.

pininka
21. nov 2018

@steffi50 ked ideš prvýkrát asi pôjdeš najprv ku doktorke a tá potom určí na čo ti majú vziať krv. Potom tam budeš chodiť ráno na krv a o dve hodiny prídeš pre výsledky. Áno čaká sa,ale ide to celkom dobre. Ona je milá,všetko ti vysvetli.

steffi50
autor
21. nov 2018

@pininka a na objednanie sa kolko cca caka ?

pininka
21. nov 2018

@steffi50 ja som čakala asi tyzden

steffi50
autor
4. dec 2018

@pininka je to toto: nasla som dobry kontakt http://www.hemomedika.eu/Kosice/

pininka
4. dec 2018

@steffi50 áno malo by to byť toto

staalienka
4. dec 2018

Ja tam chodím. Ide to rýchlo. Doktorka milá ozaj.. snaží sa všetko pekne vysvetliť. 😊

steffi50
autor
4. dec 2018

@staalienka a ako dlho si cca cakala na prve objednanie a na vysledky sa ako dlho caka ?

zana124
4. dec 2018

@steffi50 ja som na objednanie po 2 potratoch čakala 4 mesiace. Ale zistili mi problem a celé tehotenstvo som chodila k nej. Na prve výsledky som čakala asi mesiac. Potom keď som šla na ďalšie vyšetrenia, už boli výsledky do dvoch hodin. Držím palce 😊

steffi50
autor
4. dec 2018

@zana124 fuuuha a preco tak dlho ? sa cakalo na objednanie ...vacsina hovori ze do tyzdna, dvoch je objednana, aj ked vysledky trvaju dlhsie...po telefone mi tam odpovedia ako dlho budem cakat na vysledky, alebo nie ?

zana124
4. dec 2018

@steffi50 záleží od poisťovne, na kedy ta objednajú. Poisťovne preplácajú len určitý počet pacientov, preto keď sa minie stanovený limit, musia objednávať do ďalšieho mesiaca.

staalienka
5. dec 2018

@steffi50 no objednala ma, 6t po MA a výsledky boli za 4 týždne presne.

steffi50
autor
9. dec 2018

@pininka
@staalienka dievcata uz som sa objednala, mam este otazocku, robi vysetrenia komplet, aj na syndrom lepivych dosticiek, alebo bola som v BA na hematologii a tam mi robili testy na trombofiliu, aj z genetickyého pohladu ale na syndrom a dalsie mutacie nie .....neviete ci tu to robia komplet ?

staalienka
9. dec 2018

@steffi50 neviem v tomto pomôcť.

pininka
9. dec 2018

@steffi50 to netuším ani ja, to sa musí lekárky opytat

steffi50
autor
10. dec 2018

@staalienka
@pininka a je to v novej nemocnici a viete ma navigovat kde tam ..nakolko niesom z kosic

zana124
10. dec 2018

@steffi50 vieš kde je galéria?

steffi50
autor
10. dec 2018

@zana124 ano

pininka
10. dec 2018

@steffi50 áno v novej nemocnici. Prejdete vrátnicu a pôjdete stále rovno, po pravej strane sa otáčajú sanitky, vy idete rovno stale,prejdete okolo transfúzie stanice, stále rovno a po ľavej strane bude že hematologie. Vojdete do dverí, zahneme hneď do ľavá a potom hneď do prava a pred vami bude taký červený nápis s jej menom, tam pri bielych dverách dáte sestričke preukaz.

steffi50
autor
10. dec 2018

@pininka no to uz tam nejako najdem, len akosi mi google ukazal dve adresy jednu na Trieda SNP, jednu sturovu ci aku ....preto som si nebola ista, dakujem

zana124
10. dec 2018

@steffi50 je to na triede SNP. Odkial ideš?

zana124
10. dec 2018

@steffi50 asi pôjdeš od Prešova, však? Pozerám že si zo SV. Najlepšia cesta je smerom k Steel aréne, odbocis smerom vpravo hore ku galérii a na prvej odbočke vpravo (ešte pred galériou). Pôjdeš stále rovno okolo bytoviek a na konci ulice bude križovatka, odbocis vlavo a si pred nemocnicou.

levika26
23. nov 2020

Dobrý deň.. Je tu niekto kto chodí k doc.hulikovej a vedel by mi povediac ci ordinuje? Neviem sa tam dovolať a viem ze v 1.vlne covid neordinovala

kvetinka555
28. mar 2021

@levika26 dobrý večer, prosim vas dovolali ste sa k dr. hulikovej? lebo aj ja sa tam chystam objednať svokru.

levika26
29. mar 2021

@kvetinka555 konkrétne dnes docentka neordinuje.. Skúste zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre