Môžu to byť príznaky tehotenstva?

danielitkaa
4. jan 2021

Zdravím baby , chcem sa s vami podelit o mojich pocitoch posledné dni s manželom sa snažíme o bábätko , moj cyklus je 33 dnovi a dlžka 5dni posledna menstruacia bol 13.12.2020 , plodne dni som odhadovala na 30.12 az 31.12 , pohlavny styk sme mali v tom obdoby casto od 22.12 sme boli spolu a skoro kazdy den pocas tychto dni do 3.1 skoro 9 alebo 10 dni , pocas vianocnych sviatkov asi 2 alebo 3 dni z toho sme to nemali, od 31.12 hnackujem , skoro kazdy druhy den niekedy aj kazdy , tak ma prehana uplne vodnaté , citim sa unavena, mam plnsie prsia , ale nemam ich citlive ani bolave , chodim casto na wc a obcas na papieri mam taky slabsi vytok natahovaci ale len trosicka , mam slabu bolest zaludka, a ani mi nechuti jedlo , pocit nafuknuteho brucha mam asi 4 dni myslite ze moze ist o tehotenstvo? momentalne som 10 dni do menstruacie , nevyznam sa do tychto priznakov kedze som este nikdy nemala babatko , prosim neberte to v zlom len sa informujem . budem vdacna za odpovede , kedy podla vas by som sa mala skusit otestovat. s pozdravom

kristina2015
4. jan 2021

Mám pre teba výbornú správu ak sa podarilo zajtra docestuje k maternici

klip0
4. jan 2021

Urcite nie testovat, je to velmi skoro. Hnacka je z niecoho ineho.
Testovat tak o 10 dni najlepsie

danielitkaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielitkaa
autor
4. jan 2021

@klip0 vďaka ja som sa len pytala ze kedy mozem testovat teraz mi to je zbytocne dakujem za odpoved

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@klip0 citala som ze hnacka je priznakom tehotensta aj tu v skupinkach ze to mali zeny v rannych stadiach tehotenstva tak som len udala priznak , ale dakujem krasne cennim si tvoj cas a odpoved

jajusqa27
4. jan 2021

@danielitkaa aj ja mam také podobne zvláštne pocity ovulacia 29.12. Odprisahala by som, že som tehotná.. Aj bradavky mam citlivé. Na druhej strane neviem ci to nie je len nejaká vsugeracia.. Ale ja som robila aj test, choré ale robila som 🤦🤷‍♀️ neviem, čo mi šibe ale niečo mi nedalo a spravila som.. To sa snažíme rok a takto skoro som nikdy nerobila.

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@jajusqa27 podobne snazime sa 9 mesiacov , no citim sa inak divne :D drzim ti palce !

jajusqa27
4. jan 2021

@danielitkaa aj ja držím silno palce.. Ja si proste myslím, že to muselo vyjsť. Takto sa obvykle necítim ako teraz.. Uvidíme 🙏😊

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@jajusqa27 moja zlata ❤️🙏 dakujem ze si napisala , citim sa hned lepsie , aj take tlaky mam v brusku trosku , mala som problem s ovulaciou , aj cysty na vajecnikoch no v novembri som nestastne zlomila nohu A počas toho mesiaca čo som doma som brala aj wobenzyni aj fraxiparin na riedenie krvy mama vravela ze mohlo sa mi to napravit ta ovulacia vraj wobenzym pomaha aj k otehotneniu plus do toho som pila inofolic a vravim od 22 do 3.1 sme mali sex kazdy den skoro niekedy aj 2 krat cize cca 9 dni z 12 sme mali pohl. styk tak si myslim ked mi nesibe ze poznam svoje telo a doteraz mi tak nebolo , prisaham . tak uvidime , dam vediet urcite 🤣

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@jajusqa27 a pritom som sa vysrala s prepacenim na to a nesledovala som to , nijako som nad tym nemyslela len dnes mama namna ze mozes byt tehotna tak preto pisem aby som aspon trosku vedela ze niesom az taka sibnuta :D

jajusqa27
4. jan 2021

@danielitkaa ja si myslím pokiaľ nemáš takéto pocity každý mesiac, čo je vsugerovanie tak ženská intuícia je ženská intuícia..🙏😍😊 Ja mam strach lebo už som mala biochemicke v máji tak aby to neodišlo..

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@jajusqa27 urcite ze nemam , nikdy som to nemala preto to pisem ze az az divne mi to je , kazdopadne by som bol len a len rada , tak som zvedava v den ocakavanej menstruacie ak nedorazi do vecera tak sa otestujem , a mam take aj pichanie sem tam v podbrusku

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@jajusqa27 verim ze bude dobre samozrejme aj v tvojom pripade

ruzasipova
4. jan 2021

@danielitkaa Podla mna mas hnacku z niecoho ineho. Moja mama sa takto trapila 3 mesiace a rozhodne nebola tehotna (po prechode).
Ono vies, zenska mysel, ked tuzi po babatku, dokaze telo presvedcit k priznakom. Bohuzial to poznam. Vsetko mi bolo, prsia plne, veci mi smrdeli, natahovali ma na zvracanie,.... len test bol stale negativny. A nie, nebola som tehotna.

belllinka
4. jan 2021

@danielitkaa to chces mat 4 dni od ovulacie priznaky tehotenstva? To vajicko sa ti este ani nestihlo uhniezdit v maternici. Ak tam uz vobec doplavalo...

gabika4
4. jan 2021

@danielitkaa ja som mala ovulaciu cca 30. - 31.12., bol to 12.-13. deň cyklu... Ja mám cykly krátke 25-28 dňové.... Od ovulácie mam vkuse bolesti v podbrušku, presne ako keď som čakala prvé bábo, ktoré sa podarilo na prvý šup...Normálne ma nikdy nebolí v podbrušku, dokonca aj menštruácia mi príde bez bolestí...som nafúknutá ako balón... Vkuse mam divne pocity... Viem ako dlho trvá uhniezňovanie, ale ja mam strašne citlivé brucho na všetky zmeny v mojom tele.... Niekedy možno len šiesty zmysel... Sama som zvedavá či sa zadarilo, test si robím až na 10-11 deň po ovulacii, čiže v nedeľu.... Držím prsty, aby sa vaše pocity a túžby sa naplnili 🙂

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@gabika4 dakujem pekne a prajem vsetko dobre 🙂

danielitkaa
autor
4. jan 2021

@ruzasipova vdaka za nazor 🙂 prajem vsetko dobre

jajusqa27
6. jan 2021

@danielitkaa ja som 7dpo a skusala som znova.. Tak uvidíme.. Snáď nám to tentokrát vyjde a nebude biochemicke 🙏🙏

danielitkaa
autor
6. jan 2021

@jajusqa27 prajem ti to z celeho srdiecka ❤️

jajusqa27
10. jan 2021

@danielitkaa ahoj, kedy ideš testovať? 😊

gabika4
10. jan 2021

@jajusqa27 ja som tiež zvedavá 🙂

jajusqa27
10. jan 2021

@gabika4 a ty si ako dopadla s testovaním? 😊

gabika4
10. jan 2021

@jajusqa27 malý "dušík" (i manžel ho videl a bez šošoviek 🤣) ale nezohnala som mama test, len woman secret, tak neviem ako je citlivý (dnes je to ... Ešte počkám 2 dni, tak ako pri dcérke a skúsim znovu... Vkuse má bolia prsia a začala som mať opäť kŕče v podbruší... Menštruáciu by som mala dostať stvrtok/piatok - v sobotu. Neviem to odhadnúť, keďže mam cyklus 25-27 dňový... Tak počítam 28 dní a vždy sa nechávam prekvapiť 😃 dnes je to 23 deň cyklu 🙂

jajusqa27
11. jan 2021

@gabika4 ja mam dnes 26dc.. Vo štvrtok možno menštruácia by mala prísť ako kedy niekedy príde aj na 26dc niekedy na 29dc.. Uvidíme. My tiež dusikov lovime. Ja som ráno robila mamatest ten mal ducha ale takého pekne viditeľného a poobede rapiclear a ten mal tiež takého tak uvidíme 😊😊

gabika4
11. jan 2021

@jajusqa27 takže nemám to sama takto rozlietané 😃 ja som v minulom roku mala tuším raz i na 29 deň.... Zaujímavé je, že pred tehotenstvom som mala cyklus 29/30-32 dňový a po pôrode sa zmenil cyklus na 25-28/29 dňový... Dokonca v letných mesiacoch som mala presne 27 dňový (4 mesiace za sebou), asi mi leto robí dobre 🙂... Som zvedavá či dcérka bude staršia sestrička 😃 minule som jej musela ukázať videa môjho bruška kde mi klopkala, lebo neverila, že bola v mojom brušku 🤣 inak v marci bude mať 3 roky 🎉

jajusqa27
11. jan 2021

@gabika4 to je také zlaté 3 roky 💞 ani mne neverila ale čím je staršia tým viac chápe 😊 aj mne to tak hore dole.. Teraz sa len modlím aby MS neprišla. Dáme si info 😊😊😍

gabika4
11. jan 2021

@jajusqa27 jasné, tiež sa bojím tej menštruácie, keďže pri prvom tehotenstve som vkuse lietala na záchod skontrolovať situáciu, lebo som mala neustále menštruačné krče 😢 držím prsty...určite sa ozvem 🙂

jajusqa27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajusqa27
11. jan 2021

@gabika4 ja dnes z krvi hcg 67 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre