Možný príznak tehotenstva?

sylvia_123
2. apr 2020

Ahojte. Mám pravidelný 27/28 dňový cyklus s tým, že príznaky PMS (kríže, zväčšené a bolestivé prsia, bolesť podbruška, únava a pod.) mám vždy min. 7 dní pred svojimi dňami.
Mám dostať o 2-3dni svoje dni, ale nemám jediný príznak PMS, robila som si dnes tehotenský test a vyšiel negatívne. Styk sme s priateľom mali presne 14. deň počas ovulácie a jediné, čo som si všimla je, že ma cca 8. deň po ovulácii asi poldňa pobolievalo podbruško.
Mala to prosím niektorá z vás a potvrdilo sa vám tehotenstvo? Ďakujem pekne za názory.

terezka288
2. apr 2020

@sylvia_123 ahoj mne ukázal test 5 dní pred menzesom ducha a každý deň silnél tak skúšaj šance sú vždy keď ste mali nechránený styk počas plodných dni Držím palce😘

sylvia_123
autor
2. apr 2020

@terezka288 Ďakujem, ale vzhľadom na to, že som si robila test a vyšiel negatívne, vyhodím to z hlavy radšej ;)

terezka288
3. apr 2020

@sylvia_123 Hlavne na to nemyslí príde to vtedy keď to budeš najmenej cakat

sense
3. apr 2020

Ved pockaj par dni a sprav test znova... ked to ma prist pride

drozdajkahra
3. apr 2020

Mne všetko chodilo ako hodinky, ovulácia aj menštruácia a keď neprišla tak hneď test a nič, po týždni test a nič, po dvoch nič, vieš koľko diagnóz som si namýšľala... Moja lekárka akurát mala dovolenku a v takom skorom týždni ani nevidno nič na sone, tak prišiel tretí týždeň meškania, až vtedy mi ukázal test // aj to nie úplne silné, takže nestresuj, držím palce 😊✊

sylvia_123
autor
5. apr 2020

@terezka288 Jasne, ja viem. No vcera som mLa dostat, zatial nic. Skusim testnut zajtra ak nepridu 🙂

terezka288
5. apr 2020

@sylvia_123 a daj vedieť držím palce 🙂

sylvia_123
autor
6. apr 2020

@terezka288 ráno som si robila test a opäť negatívny a menštruácia zatiaľ tiež nič. Tak ešte skúsim počkať 🙂

henrieta16
8. apr 2020

@sylvia_123 ahoj, ako si dopadla? Prišla ms? Čo nie 🤔 ja mám ten istý problém... 5ty deň a nič. Čakám... a žiadne priznaky. Ani prsia nebolia. Cyklus mám 29dnovy... dnes ráno ma prekvapilo už som si myslela, že som dostala, ale to som len taká mokra bola. Biely vodnaty výtok. A cítim sa dobre.

sylvia_123
autor
8. apr 2020

@henrieta16 Ahoj, dopadla som tak, ze som ich dostala nakoniec. A 2 dni predtym som mala vodnaty vytok. Test si si robila? Drzim palce 🙂 Daj vediet ;)

henrieta16
8. apr 2020

@sylvia_123 ee, takze to môžem ocakavat... test bol dnes negatívny 🤷🏻‍♀️

sylvia_123
autor
8. apr 2020

@henrieta16 Mne napr. 1 krat meskali, mam ich presne ako hodinky. Ale nevadi. Treba pockat, mozno ti uz nepridu 🙂

henrieta16
8. apr 2020

@sylvia_123 uz prisli 😔

sylvia_123
autor
8. apr 2020

@henrieta16 Tak nabuduce nam to vyjde, i ked ja idem na operaciu s rukou, takze par mesiacov to nepojde. Drzim ti palce! ;)

henrieta16
8. apr 2020

@sylvia_123 držím palce nech ti všetko dobre dopadne ☺️

sylvia_123
autor
14. apr 2020

@henrieta16 dakujem 🙂

kristinaem
6. dec 2020

Ahojte, už tretí den mám zvýšenú teplotu do 37,2 ( nezvyšuje sa je stále taká istá , ani sa necítim žeby na mňa niečo liezlo iba citim že mam buď návaly tepla alebo mi je zima , preto som sa rozhodla si odmerať teplotu ) dnes by som mala dostať menzes ale u mňa zvykne meškať aj týždeň takze to neriešim ... pohlavný styk som mala počas ovulácie, môže to byť príznak tehotenstva alebo je to PMS ? Nikdy som zvýšenú teplotu nemala pred menzesom, dokonca ju ani nemávam keď som chorá , preto som z toho teraz prekvapená .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre