Možné tehotenstvo 7 dní po oplodnení

2. dec 2020

Ahoj
Rada by som sa Vam zdôverila.
Dnes je to 7 dní po možnom.oplodneni.

Som asistentka pedagoga a pri hodine mi bolo dnes nevoľno, skôr sa mi zatočila hlava, začali ma bolieť šialene prsia ešte ma tak neboleli ani pred ms.
Do menstruacie mám 7 dní.
Čo myslíte, môžu to byť príznaky na teh? Podľa kalendára to oplodnení vychádzalo presne na ovu. Kedy je možné si spraviť test? Ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika_sk
2. dec 2020

Určite nie🤦🏼‍♀️ 7 dni od styku sa ešte pomaly nič neudialo nie aby si mala priznaky.

petamich
2. dec 2020

test najskor 10-12 dni po ovulacii ukaze, niekomu az v den meskania menstruacie 🙂 skor sa velmi neoplati a 7 dni po oplodneni mozno prave prislo k uhniezdeniu (ak teda vies presne, lebo ono to tak uplne nefunguje, moze prist k oplodneniu pokojne aj par dni po, kym sa "najdu"), po uhniezdeni sa zacne vylucovat tehu hormon HCG a ked je ho dostatok test ho zachyti, skutocne ale je to individualne, niekomu vyjde uz 10 DPO, niekomu ani v den ocakavanej MS a priznaky skutocne nemozes mat z tehotenstva, na to je este skutocne skoro

nelca0510
3. dec 2020

Ďalšia co si vsugeruje príznaky. Si 7 dní po domnelom oplodnení. Ako mozes mat už príznaky.

amelie2017
3. dec 2020

Baby, nemusia to byt vsugerovane priznaky. Mne uz po tyzdni nechutila kava, dvihalo mi zaludok a mala som neskutocnu zahu (tu som mala len v tehotenstve) Po 10 dnoch som si spravila test, jasne, ze negativny, dva dni neskor uz bol pozitivny.
A pri prvom tehotenstve to iste. Uz po tyzdni som vyplula kavu, z cigarety som sa povracala, vsetko mi smrdelo a priserne ma boleli prsia. U niekoho sa to prejavi skor.

christinka1
18. dec 2020

Ahoj ja som mala 7dpo biely hustý výtok asi 2 dni... Bolesti v podbrušku... Nič iné... 10dpo test na ktorom bol slabý duch...

atack
14. mar 2023

Ahojte chcela by som sa troška posťažovať....a hlavne poradiť sa...začnem asi najskôr s tým že 19.2.2023 som dostala MS trvala 7 dní a mala som ju veľmi silnú...5teho marca sme to s priateľom vyskúšali lebo sa snažíme o bábo...ale v ten deň som mala spinenie...od 2 dní sme to skúsili zas...čiže 7meho...hneď na to mi spinenie zmyzlo a začala som mať biely naťahovaci výtok až poteraz ho mám...plus bolesť pod bruškom...bolesť je ako pri prichádzajúcej MS ...moja otázka znie....je tam minimálna šanca že mohlo dôjsť k oplodneniu? Ďakujem za každú radu ❤️

nelca0510
14. mar 2023

@atack veď MS by mala prísť 19.3, máš príznaky blížiacej sa MS tak... Urob si 19.3. test.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre