Môžme mať počas plodných dní každý deň sex?

leyla9
19. jún 2020

Zeny môžme mat počas plodných dní každý den sex ze by bola vedcsia šanca ze sa trafíme? Ci je lepšie ho mat každý druhy deň?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leyla9
autor
19. jún 2020

@jana65l ano tiež ho mame lebo si ho užívame z lasky a nie z povinnosti len proste ked je chuť každý den tak ho kazdy den aj mame napr od 10DC ho máme každý den a vie človek že si potom môže byť istý ze sa lepšie trafí len neviem ci to je pravda ze spermie potrebuje pauzu ako píše bambulienka🙈

leyla9
autor
19. jún 2020

@bambulienka25 a myslíš že keď ho zena ma každý den ze je menšia šanca?

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajana1983
19. jún 2020

@leyla9 pravda to je , ale dokážu v tele ženy prežiť až 48 hodín😀

leyla9
autor
19. jún 2020

@dajana1983 to my je jasne ze dokážu prežiť spermie aj 72h v tele zeny len ma zaujímalo ci to vadi ak sa snažíme a máme aj 5dni kazdy den raz za den sex 😂

dajana1983
19. jún 2020

@leyla9 pauza dva tri dni sa odporúča aby nadobudli zasa silu aj kvantitu😀

leyla9
autor
19. jún 2020

Tak napríklad bola pauza včera a dnes bola chuť znova 😂 zaujímalo by ma ked mame sex napríklad 3dni po sebe tie spermie tam dokazu prežiť stoho prvého dňa sexu a počkať na ovu ci ako som stoho jeleň 😀ci tam dokážu prežiť všetky spermie z 3ch dní 🤦‍♀️
@dajana1983

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leyla9
autor
19. jún 2020

@bambulienka25 neviem ako presne to nápisat napríklad ak sme mali prestávku niekoľko dní co sa spermie poriadne napumpovali (dozreli) a mali sme sex v pondelok a ovu by prišla az vo stvrtok ale medzi tym domna šli spermie aj utorok aj stredu co by znamenalo ze ked sme to mali kazdy den ze tie z utorka a stredy nemuseli byt dozrete myslíš ze maju vpliv na tie z pondelka ktoré dozrete boli? 🙈

katarina9593
20. jún 2020

@leyla9 prepáč ale čo by sa stalo keby si toto všetko vypustila z hlavy a užívali by ste si to na plno ako píšeš ...🙂👍??? Na erids cyklus ani dní nič užívajte si a keď to má prísť to príde ...💪🙂👍..ja som takéto veci neriešila absolútne .a na šupu som zostala tehotná 🙂dnes máme krásnu skoro 5mesacnu slečnu ,🤩🥰a to som mala kopu iných problémov a PCOS k tomu 👍🙂

danielina30
20. jún 2020

@leyla9 Tie ajlepšie kusy si počkajú a keď zacítia, že vajko sa objavilo chytia druhý dych a valia za ním 😆😆😆 Aj tie z pondelka, držím palce

wejuska7910
20. jún 2020

A mas odsledovane ze mavas pravidelne ovu?

dajana1983
20. jún 2020

Ja som cestovala pracovné na 14 dní mimo domov,priateľ chodieva na 5 dní v týždni do práce,sex sme mávali asi cca 5nkrat do mesiaca čo sme boli spolu doma a myslím.ze absolútne som stratila pojem o plodných dnoch a teraz máme 3 mesačného Adamka😀 bábätko príde

leyla9
autor
20. jún 2020

@wejuska7910 pravidelne ju mávam to viem ale niekedy príde 13dc niekedy 14dc alebo 15dc sledujem hlien co mam kazdy mesiac a tak isto aj bolesť na lavej strane ktora je niektoré cikly dosť otravná dnes mam 13DC a robím si ovu testy zatiaľ nevyšli pozitívne uvidíme dnes a teplota dnes 36.7🙈

leyla9
autor
20. jún 2020

@danielina30 ďakujem za povzbudenie ✊✊

leyla9
autor
20. jún 2020

@dajana1983 my nato ani niak silou mocou netlačíme toto je prvy cviklu co môžme mat styk každý deň nie len kvôli bábätku ale hlavne kvôli chuti tak uvidíme ci sa tento raz po šťastí 😊✊

wejuska7910
20. jún 2020

@leyla9 super tak drzim palce ✊🏻

lindusss2016
20. jún 2020

@leyla9 chapem, ze chces dieta, ale podla mna je hlupost si pocitat dni a mat sex podla vzorcov. Normalne spolu spavajte, ked mate na to chut a ine neries, lebo uz nejeden par si takto znicil sexualny zivot.

hederamonstera
20. jún 2020

@katarina9593 no ono sa lahko radi, nemysliet na to, ked sa niekomu podari na prvu supu ;) nic v zlom

leyla9
autor
20. jún 2020

@lindusss2016 no ako píšem vyššie toto je prvy cviklu co je partner kazdy den doma počas mojich plodných dní mame milovanie hlavne z chuti ale nebolo by zle keby sa aj za darilo predtým sme mali 1max 2x za týždeň lebo tu nebol a aj keď sa podarilo mat par dni pred ovu nic stoho tak treba vyskúšať aj takto proste hlavne ze je sex lebo ho chceme 😊

leyla9
autor
20. jún 2020

Raz sme mali sex posledný den MS a potom az 13DC a bum bolo to tam a to som vtedy niak nesledovala kedy je ovu len zapisala do appky to ci spermie vydržali uz zo 7ho dna ciklu je záhada ale
je to môžme alebo sa za darilo až toho 13DC nik nevie 😀 oto bábo som ale prišla ☹️

katarina9593
20. jún 2020

@hederamonstera 👍👍keď myslíš Okey ....

dajana1983
20. jún 2020

@leyla9 tak držím päste😊

ajka0207
20. jún 2020

@leyla9 my sme pri prvom dietati mali aj dva krat denne, pri druhom tak raz za den, obe deti sa podarili rychlo.

leyla9
autor
20. jún 2020

@ajka0207 je super 👌 dala si mi nadej

makak545
20. jún 2020

my sme mali sex 7dni po sebe a vyslo to vzdy, 2 deti

leyla9
autor
20. jún 2020

@makak545 dakujem 😊 strašilo ma že niektoré písali o Nedozdeti spermií ked je sex každý deň len sa bojím ze dnes presne ked mam ovu nebude milovanie lebo priateľ asi nebude doma :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre