Môžem otehotnieť aj na 22. deň cyklu?

jaruska18
22. jún 2014

Ahojte 🙂 s priatelom sa snazime o dietatko asi mesiac..mala som problemy s menstruaciou, trvala priliz dlho az 2 mesiace...lekar mi nasadil lieky norethisteron a pambu...mesiac lieky uz neuzicam, teraz mi dal duphaston, ale mam ho uzivat az od buduceho mesiaca..dnes som si robila ovulacny test a ciarka bola podstatne silnejsia ako minule dni...mohla by som otehotniet aj na 22 DC?

jerryjanka
22. jún 2014

aj na 50DC zaleží aký cyklus máš, každá žena ho môže mať uplne iný, nie je dôležitý den, je dôležité len aby prebehla ovu

lulu369
23. jún 2014

Ahoj, podľa toho čo čítam, tak asi nemáš 28 dňoví cyklus...Pokiaľ nemáš pravidelný cyklus a máš aj problémy ako píšeš, tak možné je že môžeš otehotnieť aj na 22 DC.
Ja som pred tehotenstvom s dcérkou mala tiež problémy, ja som nemala menzes cca 3 - 4 mesiace, tiež mi doktor predpísal duphaston a chodila som na injekcie aby som vôbec menzes mala. Liečba trvala asi polroka a po liečbe (aj keď sme tehotenstvo plánovali neskôr) som ostala tehotná a dnes má môj pokladík 5 rôčkou 🙂

lucinkab
23. jún 2014

ja som otehotnela na 25 DC 🙂 z 30 dnoveho cyklu 🙂 kazda zena ma inu ovu , uz som videla zeny co otehu aj cez MS 🙂 takze vzdy je sanca - teda ked mas ovu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre