Môžem mať dvakrát do mesiaca ovuláciu?

24. júl 2020

Dobrý večer žienky. Môžem mať dvakrát do mesiaca ovuláciu, po 14 tich dňoch??? 🤦‍♀️Povedala som si že budem merať celý cyklus lebo neviem kedy mam ovu. Mam zajtra dostať ms a špinim už 4 deň boli ma v podbrušku občas nič strašné.. Ďakujem za rady

noemikatka
24. júl 2020

Môžeš síce sa to mne nestalo ale čítala som ze niektorým babam ano

noemikatka
24. júl 2020

Ale taktiež to môže byt aj uhniezdenie vajíčka ak ste sa snažili 😊

evita1233
24. júl 2020

Môžeš mať aj 2x, ale môžeš byť aj tehotná... Napr. Ja som si robila ovu testy od jedného po druhý cyklus, n
Najskor mi správne ukázali ovulaciu a potom pár dní pred MS mi zase začali ovu testy silniet, bola som tehotná... Takže naozaj aj ovu test dokáže zistiť skôr tehotenstvo ako tehu test....

sense
24. júl 2020

Mozes byt aj tehotna

autor
24. júl 2020

@evita1233 ale ja aj špinim dohneda nieje to silné 🙄a pred piatimi dňami strašná bolesť v noci keď som spala.. Ako prichádzajúca ms..

evita1233
24. júl 2020

Ja som spinila dva dni aj krv slabo myslela som si ze nič a bola som...

autor
24. júl 2020

@evita1233 tak to by som bola nesmierne šťastná keby to vyšlo konečne 😊

pininka1
25. júl 2020

Ja som tak mala,ked som zacala brat kyselinu listovu, nic ine som nebrala. Ked sim ju vysadila po troch mesiacoch tak som opat mala len jednu a az potom som otehotnela

autor
25. júl 2020

@pininka1 ja beriem rok kyselinu🙄mala by som dať pauzu?

stevvvka
25. júl 2020

Len vynimocne sa dvakrat mesacne uvolni vajicko a vzdy je to v priebehu par hodin, nejake tri dni maximalne. Ak si si ista, ze si uz mala ovu, po 14 dnoch to bude tehotenstvo

pininka1
26. júl 2020

Skus, ja mam taku skusenost. Roky si sledujem ovulaciu, viem presne kedy pride, tak som si vsimla ze bola dvakrat, tri mesiace po sebe. Potom som ju vysadila a dalsi mesiac uz prisla normalne a aj som otehotnela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre