Môžem kombinovať Femibion 1 s Nosifolom forte?

petra844
9. okt 2017

Dobry den s partnerom sa uz rok a pol snazime otehotniet lekar mi odporucil ze skusit nosifol forte este az potom liecbu len ja som mu hovorila ze beriem aj femibion povedal ze je to dobra vec a vsetko..len ja som sa zabudla opytat ci mam femibion vysadit a potom zacat nosifol forte s partnerom,alebo to mozem kombinovat?
Chcem sa este spytat ked ste zistili ze ste tehotna jedli ate nejake vitaminy?napr femibion 2ku po 12-13tyzdni?alebo som pozerala ze aj ten nosifol ma nejake pokracovanie pocas tehotenstva
Ked mate nejake skusenosti budem rada ked napisete 🙂
Dakujem este raz

katuli3nocka
9. okt 2017

@petra844 Podľa mňa to môžeš kombinovať, ale asi by som to nebrala naraz. Keď som bola tehotná som užívala kyselinu listovú a tú mi predpísala lekárka a nič viac. Skôr som jedla veľa ovocia a zeleninky. Netreba zbytočne do seba pchať lieky.

petra844
autor
9. okt 2017

Ano to je pravda snazim sa aj ovocie aj zeleninu len uz ked sa rok a pol snazime tak uz skusame vsetko mozne ...🤐

karmela
9. okt 2017

@petra844 na začiatku som brala femibion 1 teraz 2 od 13tt až do konca

petra844
autor
9. okt 2017

Karmela
Len neviem ci si nato mozem dat ten nosifol forte zabudla som sa opytat 😲

petra844
autor
10. okt 2017

A neviete mi poradit ako dlho mozem brat ten nosifol forte?niekde pisu ze 3mesiace a prestavka
Vysadim femibion a zacnem toto jest len neviem ako dlho to mozme uzivat

petra844
autor
16. okt 2017

Prosim vas neviete mi poradit ci by som mohla namiesto nosifolu forte zacat brat nosifol duo lebo neda sa nikde zohnat ten nosifol forte...zevraj to je to iste viete mi poradit

22marcelka0105
22. nov 2017

@petra844 nosifol DUO je lepsie , obohatene aj ine vitamíny - nosifol forte nie, a uz sa ani epredava, resp. mozno len niekde v lekarnach ak maju skladove zasoby. Kludne nosil duo - nech pomože 🙂

osky
1. jún 2018

@22marcelka0105 co je toto za blbost?
Ked si pozries zlozenie tak oba su obohatene o vitaminy a forte mne osobne pride podla zlozenia lepsi.
Kupila som pred mesiacom a prave ten forte ma expiraciu az v r.2020..
Tak neviem teda...
Planujem jest denne z kazdeho jeden sacok-myslim ze to bude najlepsie

osky
1. jún 2018
22marcelka0105
2. jún 2018

@osky písala som to už dávno, viem ze to tak bolo a nebol dostupný daný vyrobok. Možno sa stala návratnosť výrobkov a aj obohatenie o vitamíny..prip.mozno iné zloženie.... A vlastne mne je to momentálne jedno. Ja som aj tak nakoniec Nosifol nebrala. Otehotnela som aj bez toho. Ak plánujete bábätko, prajem ti veľa veľa šťastia a nech sa zadari hneď. ❤❤❤🍀

osky
2. jún 2018

@22marcelka0105 aha.no vidis teda .
Tak sa to stale meni-to som fakt netusila....
Super ze sa podarilo bez.
Ja vyskusam.uvidim.

22marcelka0105
2. jún 2018

@osky najviac si vsak myslim ze super vyrobok je inofolic combi. Odporúčam (aj keď nie si pri sebe a si chuda...aj tak) 👌👌👌

osky
2. jún 2018

@22marcelka0105 😄
Veru aj ten mam doma.
Ja som si to vsetko nastudovala a mala som taky plan ze z kazdej skatule si dam kazdy den davku,cize to budem trojdnovo tocit.
Ale potom som tu citala ze nosifol sa mozu aj 2 sacky denne tak asi si dam jeden sacok z forte a jeden z dou nosifol a na dalsi den ten inofolik.
Neviem ci je to ale dobry napad.
Este mam aj femibion ale ten uz neviem...
Co myslis?

22marcelka0105
2. jún 2018

@osky asi by som to nekombinovala ...a ak tak po mesačných dávkach nech vies co ti pomohlo....nedavala by som si 1 deň inofolic, druhý nosifol duo a tretí nosifol forte. Tak by som to radšej nerobila, neviem ti presne povedať prečo ale proste nie. Zamerala by som sa na jeden....pockala jeden cyklus a keď nic..idem skúsiť ďalšie balenie..skor takto by som do toho sla. Držím veľmi palce🍀👌

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre