Môžem byť tehu?

susedka1000
10. apr 2020

Ahojte baby.. S priateľom si už asi cca 3 mesiace nedávame pozor, mne krámy nikdy nechodili na čas vždy 2 - 3 dní meškali.... Teraz mi Meškajú 5 dní.. Mam si už urobiť test alebo ešte mam počkať? A Mala by som uz mat aj nejaké príznaky že by mi bolo na vracanie alebo niečo? Ešte som nebola tehu tak neviem ako to chodí, tak prosím len normálne odpovede 🙂

denden77
10. apr 2020

@susedka1000 niekto ma priznaky, niekto nema.. na to sa nespoliehaj, v klude otestuj 😊

sofinka1301
10. apr 2020

Ahoj, kľudne testuj už... Mne trebárs mešká tri dni a test negativny...

wejuska7910
10. apr 2020

Skus test a uvidis

sense
10. apr 2020

Skus test a uvidis...

susedka1000
autor
10. apr 2020

Baby robila som si teraz ten test.. A nič... Takže prečo by mi meškali krámy už 5 dní, čo to môže byť.

sofinka1301
10. apr 2020

@susedka1000 môže byť čokoľvek... Mne nedávno vynechali celý mesiac a išla som k Dr na vyvolavacku a aby potvrdil ci vylúčil tehu...

susedka1000
autor
10. apr 2020

@sofinka1301 joj bože máme my baby za problémy niekedy.... Ak neprídu, tak budúci týždeň pôjdem K Dr

saskatorok
10. apr 2020

@susedka1000 Ahoj, mne raz meskali 10 dni, testy negativne a bola to nakoniec cysta 🤦‍♀️

brita7777
10. apr 2020

najlepsie testovat v case, ked uz ti menstruacia meska..priznaky prve zväcsa velka unava, pocit akoby na teba nieco liezlo, tiez citlivost na pachy, stacilo ked muz otvoril chladnicku a uz mi bolo zle 🙂 no nikdy som nevracala, tiez podrazdenost, placlivost moze byt

tayluska
11. apr 2020

@susedka1000 moze to byt aj stres. Mne tak tento mesiac meskali viac ako tyzden a nakoniec som sa ich dockala 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre