Môžem byť tehotná?

7. okt 2024

Ahojte... je možné otehotnieť keď som mala pohlavný styk pred troma dnami? dnes som mala dostať menštruáciu noo nedosla... Mali sme nechránený pohlavný styk, ale manzel ejakuloval mimo mňa... Pred pohlavným stykom bol manželov penis dosť vlhký. Je možné otehotnieť?
ďakujem za odpoveď

ronie338
7. okt 2024

Nie, 3 dní pred MS nie a ak aj áno neukáže sa to tento mesiac ale podla popisu je to málo pravdepodobne. Skôr posunutá ovulácia, stres a podobne. Ale tehotenstvo nie.

beata_k
7. okt 2024

Za 3 dni ani omylom.

cookie29
7. okt 2024

Otehotniet je mozne vzdy, ak si mala pohlavny styk. Pravdepodobnost je miziva.

evcagabi
7. okt 2024

A uz mas aj priznaky, nie? 😅

autor
7. okt 2024

@evcagabi nie nemam 😑

alexis617
7. okt 2024

Je to možné mám živý dôkaz čo má 11 rokou

alexis617
7. okt 2024

Mňe ešte ten mesiac prišli aj mesiačiky hoci neskôr ,ale boli take slabšie len krv

kitycat
7. okt 2024

Ja len, preco to tak formalne opisujes? 🤔

ronie338
7. okt 2024

@alexis617 áno ale pravdepodobnosť je mala a neukáže sa to tento mesiac. Ak by aj otehotnela, ešte sa ani neuhniezdilo čiže naozaj to nemá vplyv na ms

pet888
8. okt 2024

ak sa ovulacia posunula na koniec cyklu, tak kludne mozes. Len den MS nie je potom o tri dni, ale o dva tyzdne od ovulacie.

autor
8. okt 2024

@pet888 tak naposledy som mala ms od 9-13.9
Vzdy som mala pekne na 28den. Dnes mi meska už druhý den...

pet888
8. okt 2024

sanca na otehotnenie je vo vasom pripade mala, ale nie nulova. Cize najlepsie je si spravit test.

autor
8. okt 2024

@pet888 ved to bud alebo.... Tak na test je este asi skoro...

ronie338
8. okt 2024

Na test skoro nie je keď ti mešká, sprav si ale podla mňa ak aj tak nie z tohto posledného, to by nebolo fyzicky možné

autor
8. okt 2024

@ronie338 tak to som sama zvedava 🙂

autor
8. okt 2024

@ronie338 test vysiel negativne...

ronie338
8. okt 2024

Tak stres alebo niečo, už by bol pozitívny. Ak nepríde do 10 dní treba ísť k lekárovi

autor
8. okt 2024

@ronie338 cize myslis, ze by po takto krátkom case ukazal test aj pozitivitu? 🤔 Pri prvom tehotenstve mi prvy den meskala a to som si spravila test a ukazalo mi pozitivny ale neviem za aky cas to bolo...

autor
8. okt 2024

@ronie338 a co krvne testy? 🤔 Niesu citlivejsie?

ronie338
8. okt 2024

Nie z toho pred 4mi dňami tehotná nie si a nemeska ti preto ze si tehotná. Bude nejaký iný problém. Tehotná nie si. Ak ti bude ešte 10 dji meškať smer lekár ale nie je to tehotenstvom. V žiadnom prípade.

autor
8. okt 2024

@ronie338 tak dobre takto sa mi to este nestalo vazne 🤔 preto som hneď spanikarila... Neviem ci moze byt za tym napr covid co som naposledy mala 🤔 ale zbytocne rozmyslat ako pises ked bude to takto nadalej smer lekar... Ďakujem pekne 🙂

ronie338
8. okt 2024

Aj prechladnutie, stres alebo hoc co za tým môže byť

autor
8. okt 2024

@ronie338 a uz asi 2tyzdne mam zhorsenu plet take cudne vyrazky mam na sanke a pri brade 🤔 asi hormony ...

ronie338
8. okt 2024

Aj choroba a stres za tým môžu byť, lieky nejaké mohli zhoršiť pleť...

1mimka18
9. okt 2024

Mne test ukázal pozitivitu už prvý deň čo mi meškala. Ale 3dni pred ms si nemyslím žeby si otehotnela veľmi malá šanca. Ale nabudúce to netreba tak podrobne rozpisovať 🫣

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre