Môžem byť tehotná?

anicka2626
Dnes o 07:12

Chcela by som sa informovať ,čítala som rôzne forum ohľadom tehotenstva
Posledná menštruácia mi začala 22 a skončila 28 augusta a od vtedy sme sa snažili o bábätko, cca okolo 6 septembra som cítila v brušku ako keby som mala dostať M tak som myslela ,že sa to uhniezduje robila som si testy sem tam vyšli negatívne a asi 4 dní pred očakávanou M som si robila tiež test vyšiel negatívne , a dostala som teraz M 19 septembra a dosť silnú mám a čítala som niekde ,že aj napriek M môžem byť tehotná ,že každe ženské telo je iné ,jedno dieťa máme a pri nej som hneď nedostala M a prvý test hneď vyšiel pozitívne .
Určite si spravím test ak skončí M ale myslíte si ,že mohla by som byť v Tom ? Ide len Oto ,že som cítila tie príznaky uhniezdenia .
Ďakujem za každý normálny komentár ☺️☺️☺️

zmrzlinka2021
Dnes o 07:13

@anicka2626 každý ti tu bude len tipovať, správ si test

anicka2626
autor
Dnes o 07:16

@zmrzlinka2021 lenže ten test vraj počas M nieje 100%
Veď počkám ,keď mi skončí ,len sa bojím aby to niečo nenaznačovala tá M zle ak by som bola
Ja len či náhodou nemá niekto s tým skúsenosť ☺️

diewcatqoo
Dnes o 07:31

Skor asi nie, ak si dostala menstruaciu. Menstruaciu pocas tehotenstva ma mizive percento zien. Rovnako mizive percento zien citi uhniezdenie. To, co si citila, bola najpravdepodobnejsie ovulacia.
Kazdopadne, drzim palce.

domka222
Dnes o 07:39

Mňa tiež počas cyklu niekedy pobolieva brucho. Keď si dostala ms a normálne silnú, tak tehotná nebudeš a to čo si cítila nebolo uhniezdenie.

ysseba
Dnes o 07:49

@anicka2626 Moja zlatá 🙂 Poďme rozmýšľať spolu... Prvý deň tvojho jedného cyklu začal 22.8. a ďalšiu menštruáciu si dostala 19.9., teda tvoj cyklus trval 29. dní. Vieš kedy býva ovulácia? Cca v strede cyklu. Teda v tvojom prípade cca 5. - 6.9. Vieš kedy dochádza k uhniezdeniu? Najprv sa vajíčko musí oplodniť. Potom putuje do maternice, kde sa uhniezdi. Uhniezdi sa až okolo 5 dňa po oplodnení. Preto je nereálne aby si 6.9. cítila uhniezdenie. Práve vtedy si mohla cítiť ovuláciu. Prečítaj si toto, je to článok od lekárky, je to tam pekne vysvetlené celý proces od oplodnenia po uhniezdenie. https://zdravoteka.sk/magazin/ako-dochadza-oplo...

tinalia
Dnes o 07:49

Nerob si testy, ked ti este nemeska MS, je to zbytocne. Chapem, ze si nedockava, ale ked budes tehotnaz tak tie dve ciarky tam budu jasné a nebudes musiet byt stale na pochybach, ci si alebo nie si tehotna..

anicka2626
autor
Dnes o 07:55

Áno áno kočky viem potom ,že vtedy to mohla byť ovulácia ale hneď po M sme to skúšali a niekomu sa to aj podarilo mimo plodných dní 😄
Každé telo je iné takže ako myslím si ,žeby som nemusela byť ale no uvidíme skúsim spraviť ak skončí M a veď uvidíme ja len tak či náhodou niekto a tým nemá skúsenosť ideme na oslavu tak aj to aby som vedela či ten pohár vínka si dať či radšej nie 😄😄😄

januska12323
Dnes o 08:06

Tehotná s najväčšou pravdepodobnosťou nebudeš, odporúčam sa prestať toľko sledovať a testovať až v prípade meškania.

ysseba
Dnes o 08:08

@anicka2626 mimo plodnych dni? Dobre 😂 kazde telo je ine, mas pravdu. Ale niektote procesy funguju rovnako a musi byt ista postupnost zachovana. Ked niekomu nefunguju napr. pluca, nezacne dychat pätou, ci myslis, ze ano? Ved kazde telo je ine 😇 “Mimo plodnych dni” sa da otehotniet napr. tak, ze spermie vedia prezit az 5 dni v zenskom tele. Cize zena si mysli, ze este nema plodne dni, ale oni vedia pockat na to vajicko. Alebo ked ma zena velmi kratky cyklus, vtedy ma ovulaciu tesne po menstruacii. Ved ovulaciou sa uvolnuje vajicko. Mimo plodnych dni by spermie co oplodnili? Ale dobre, ved testuj sa kolko chces

petamich
Dnes o 08:19

Na 99.9% tehotna nie si 🤷‍♀️ 6. si urcite necitila uhniezdovanie, skor mas mozno skor ovulaciu ako v strede cyklu, je nizka pravdepodobnost, ze ovulujes hned po menstruacii napr. 1. den po (vynimka ako pravidlo) a bez ovulacie neotehotnies, takze nie toto tehotenstvo takmer na 100% nie je

Nie nik neotehotnel mimo plodnych dni, jedine ak ti, co sa spoliehaju na aplikaciu v mobile a veria jej, kedy plodne dni maju 🙂 bez ovulacie skratka neotehotnies a ano spermie si mozu na vajicko par dni pockat ale ovulacia musi byt

glade22
Dnes o 08:38

@anicka2626 ak máš silnú menštruáciu, testy negatívne tak prepáč, ale nie...nie si tehotná
To čo si cítila vôbec nemuselo byť uhniezdenie, ale vetry, slabý zápal... hocičo. Ja som bola 5x tehotná a žiadne uhniezdenie som nikdy necítila.

Tehotná žena nemôže mať menštruáciu, je to fyziologicky nemožné. Tu je pekne rozobraté rôzne druhy krvácania v tehotenstve, ale menštruácia to nie je.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/225985/teho...

glade22
Dnes o 08:39

Mimo plodných dní ešte nikto nikdy neotehotnel..
Áno, mohli byť plodné dni inokedy ako v strede cyklu, ale museli byť

ysseba
Dnes o 10:00

@petamich Veď práveže toho 6.9. bola v strede cyklu. Podľa mňa úplne učebnicový cyklus mala, 29 dňový, v strede ovulácia, menzes normálne silný. Ale "niekde počula", že sa dá otehotnieť mimo plodných dní, príklad toho, že túžba je niekedy silnejšia ako zdravý rozum 😎

domka222
Dnes o 10:07

Kľudne si môžeš dať aj fľašu vína, tehotná nebudeš. Otehotnieť mimo plodných dní? A to kde si vyčítala takú perlu?

zuzanockamt
Dnes o 10:25

@anicka2626 Nie, tehotná nebudeš. Ak si dostala menštruáciu,tehotenstvo je vylúčené. Aj keď tu na MK je vysoká koncentrácia tých, čo mali MS aj v tehotenstve, prípadne majú x takých kamošiek - blbosť, je to extrémne raritné a nejde o menštruáciu.
A ďalšia vec - nie, mimo plodných dní naozaj nikto neotehotnel.

anicka2626
autor
Dnes o 10:40

Kočky ďakujem ale nesnažili sme sa len mimo plodných dní ale aj cez plodné ☺️☺️☺️

petamich
Dnes o 12:41

19.9. si dostala standardnu menstruaciu, podla mna skratka tehotna nie si 🤷‍♀️ 6.9. bola ovulacia, nie uhniezdenie, pokojne si sprav test aj teraz, ak tehotna si, test zachyti HCG

floki1994
Dnes o 12:50

@anicka2626 ty po tom babatku extremne tuzis vsak? Hrozne to citit z toho ako pises...baby ti to uz vysvetlili ...na 99,9% tehu nie si a testy robis zbytocne...hod sa do kludu lebo takto vam to ani tak skoro nevyjde...drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre