Môžem byť tehotná?

mimusa_25
23. feb 2020

Dobrý deň dievčatá 🙂 chcela by som požiadať o radu. Už vyše roka sa snažíme s priateľom o bábätko. Nedarí sa nám, ale nestrácame nádej. Tento mesiac mi mala 14 februára prísť menštruácia, ale mala som len také kvapky krvi. Presne to isté aj 16 februára. Brucho ma bolí minimálne. Mám hnedý výtok už dosť dlho , bola som aj u lekárky, keď mi robila sono povedala že tam nič nie je vidno :( robila som si dnes aj test, síce nie ráno ale poobede - bol negatívny. Neviete čo by mi mohlo byť? Nikdy mi nezvykla menštruácia meškať tak dlho, bola by som rada keby v tom je dieťatko ale nevyzerá to veľmi nádejne. Počas januára som brala prášky kyselinu listovú. K lekárke idem zasa 3 marca. Ďakujem za každú radu a reakciu 🙂 krásny zvyšok dňa

kukulienka83
23. feb 2020

Ťažko povedať, ale test by ti už ukázal, predsa len už ti meškajú 10dní...aj keby je ovulka posunutá, už by ukázalo podľa mňa...ale...keď pánbožko dá, aj motyka vystrelí...držím palce

miskamichalka
23. feb 2020

@mimusa_25 skor nie, ako ano. Lekarka vidiet nic nemohla aj ked si tehotna. Gastacny vak je vidiet v nejakom 4 tyzdni ( aj to len pri stasti). No ak ti test po tolkych dnoch meskania nic neukazuje, asi tehotna nebudes. Nemozes byt prechladena? Bud trpezliva a pockaj na dalsie vysetrenie

mimusa_25
autor
23. feb 2020

Ďakujem za odpovede 🙂 lekárka si myslí, že by mohlo ísť aj o infekciu kvôli tomu hnedemu výtoku tak mi nasadila Betadine - čipky. Uvidíme teda toho 3 marca keď budú už aj výsledky steru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre