Môžem brať ovulačný test ako pozitívny?

5. jan 2021

Ahojte, som po potrate (v septembri v 9tt), absolvovala som kyretáž a lekár povedal, že sa môžeme snažiť o bábätko hneď po prvej menštruácií, no trošku sme chceli počkať. Tento mesiac som si prvýkrát začala robiť ovulačné testy, preto sa chcem spýtať, či už sa toto berie ako pozitívny test, alebo nie. Prepáčte, viem že tu je zrejme veľa takýchto diskusií, ale som v tomto “testovani” nová, tak dúfam, že si priateľsky poradíme 🙂 prajem pekný deň všetkým

anjelicek26
5. jan 2021

Este nie, ale ide to tym spravnym smerom, mozno zajtra bude pozitivny. Skus robit dva krat denne (desiatej rano, desiatej vecer, dve hodiny pred tym nepit). Drzim palce.

lauritka
5. jan 2021

Este kusocek chyba tej testovacej ciarke
Skus este zajtra okolo obeda. Predtym obmedz tekutiny.

autor
5. jan 2021

Ďakujem baby 🙂 a ak sa smiem ešte spýtať, nebude vadiť ak to bude test inej značky ? Z tejto už nemám a nepodarilo sa mi ani zohnať.

snehulak7
6. jan 2021

Prvý a poslednýkrát v živote, keď som si robila ovulacny test, tak vyzeral úplne rovnako. V ten deň sme aj mali sex a zostala som hneď tehotná. Ak by si mala ovuláciu aj na druhy deň, spermie si počkajú. Toľko moja skúsenosť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre