Môže dôjsť k tehotensvu zo styku dva dni pred ovuláciou?

marinecka95
14. nov 2019

Ahojte 🙂
Mám otázku : je reálne možné otehotnieť zo styku 10.11 keď ovu prebehla 12.11?
Áno, viem že spermie môžu vo vhodnom prostredí prežiť aj niekoľko dní - zaujíma má však vaša osobná skusennosť 🙂
Ďakujem

nelca0510
14. nov 2019
basska_b
14. nov 2019

No jasné. 2 deti mam takto. A ešte je vyššia pravdepodobnost, že to bude dievčatko. Vraj Y spermie sú rýchlejšie, ale žijú kratšie. Isto tu niekto napíše, že to nie je pravda, ale ja mam takto 2 baby a kamarátka 2 chlapcov, aj keď mohla to byť i hra náhod

marinecka95
autor
14. nov 2019

@basska_b ani nevieš ako má tvoja odpoveď potešila 😊

vinejka6
14. nov 2019

Áno je možné takto otehotnieť. My sme mali styk dva dni pred ovu a otehotnela som 🙂 a Súhlasím s @basska_b, zvyčajne su z toho dievčatka, aj my máme dievčatko 🙂

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 Dúfam že to bude aj náš prípad 🙂
Sex 10.11
Ovu 12.11
Sex po ovu 13.11
Hádam to konečne vyšlo 🙄

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 a ešte ak by to bolo dievčatko ☺️ Som najšťastnejšia na svete. Ale nech to je čo chce, nech už len k nám konečne príde 🙂 mali by sme krásny vianočný darček ❤️

zuzi0911
14. nov 2019

Áno. Ja som otehotnela v cykle keď styk bol 6 dní pred ovu.

vinejka6
14. nov 2019

@marinecka95 jooj hádam anooo keď aj pred aj po ovu ste mali sex.
Veelmi držím prsty ❤️🍀

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 ďakujem 🙂 teraz to čakanieeee 🤦🏼‍♀️

vinejka6
14. nov 2019

@marinecka95 to čakanie, keď nevieš na com si nie je nič moc, ale... Ak môžem poradiť. Neunahli sa 🙂 viem, že sa mi to možno teraz ľahko hovorí, ale radšej počkaj, aj keď budeš mať nutkanie urobiť test skôr, počkaj radšej. Je lepšie sa hneď tešiť z krásnych // ako nevidieť nič, lebo je priskoro, alebo lustit na teste ci tam tá druhá je. Ale to je len môj názor.
Niektoré ženy majú take "šťastie" resp vysokú hladinu hcg, že im test ukázal // ešte pred MS. No ja som si radšej počkala, aj keď som to tušila a už tam boli veľmi zreteľne //. Držím prsty naozaj

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 týmto obdobím som si už prešla 🙂 pokial MS nemešká - netestujem. Meriam BT a tak mi pomaly ani testy netreba 🙂) kedy by si odporúčala testovať?

vinejka6
14. nov 2019

@marinecka95 ja som si 1x urobila test keď mi ms meskala 10 dní. Po 10 dňoch meškania som potom mala pár dní jemné špinenie, už som si myslela, že nič z toho, keďže spinenim u mňa vždy začínala MS, no to špinenie bolo také iné tak mi to nedalo a urobila som si test, čiže 10 dní meškali + pár dní špinenie až tao test, čiže dokopy aj 14dni a boli tam jasne zreteľne silné //

vinejka6
14. nov 2019

@marinecka95 ale vo všeobecnosti sa odporúča testovať keď MS mešká 14 dní. Vtedy, keď je žena tehotná test to ukáže, na 99%

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 no každopádne musím len čakať 🙂 a verím v úspešný koniec a to // na teste 😍

marinecka95
autor
14. nov 2019

@vinejka6 Bábätko je to posledné čo nám k šťastiu chýba.. ak by bol test pozitívny tak mame ten najkrajší darček k Vianociam, ktorý sme si mohli priať.

vinejka6
14. nov 2019

@marinecka95 želám veľa šťastia, nech to vyjde. Daj potom vedieť ❤️

otazka1
14. nov 2019

@marinecka95 ano je to mozne, tiez mame dievcatko 🤔😀

belbel
14. nov 2019

@basska_b ako píšeš👍🏻... Takto sa "robia" dievčatká

lenicka777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenicka777
25. nov 2019

babulky aj my sa snazime o babatko 9 dni do ovu je asu este vela vsak ? 🙂 mame radsej este pockat par dni ?

zuzi0911
25. nov 2019

@lenicka777 tak môžte sa snažiť. Odporúča sa každý druhý deň.

lenicka777
25. nov 2019

🙂 dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre