Moje testy

30. mar 2022

Pekný deň prajem🙂 Tento cyklus som si začala robiť ovulačné testy. Skôr zo zvedavosti než zo snaženia. Nejak to nehrotím a úprimne zabúdam niekedy nato takže mám len takto 😅 no všimla som si, že som nemala pozitívny ( rovnakú alebo silnejšiu čiarku) predsa už slabne.
Prebehla podľa týchto testov ovulácia? Kedy?

chelsey987
30. mar 2022

Keď nerobíš testy každý deň od skončenia MS, tak toto nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Či prebehla alebo neprebehla ovu nezistíš. Jedine, ak by si každý deň merala bazálnu teplotu.

ilene22
30. mar 2022

treba robit denne, cca v rovnakom case (nie hned rano) a ani vtedy nie je istota, ze to zachytis. na zaklade tychto testov sa neda povedat ci bola

sense
30. mar 2022

Obden nemá význam robiť testy, kt den cyklu si? Aký dlhý máš cyklus? Tieto sú všetky negatívne

autor
30. mar 2022

28 dňový a testy sú na 12DC, 14DC a 16DC.
Nevyznám sa a ďakujem za informácie 😊 Len som si myslela, že keď je už svetlejšia ako predtým tak to znamená, že už prebehla (len som možno akurát vtedy netestovala)

autor
31. mar 2022

Zase mám tmavší tak som zistila, že to nič neznamená😊

sense
31. mar 2022

Takze si sprav este poobede a mozno vtedy uz bude pozitivny

autor
31. mar 2022

@sense 😊

sense
31. mar 2022

Ten je už pozitivny takže ovulácia by mala prebehnúť najbližších 12 až 48hod. Tak smelo do toho 😊😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre