Moje tehotenstvo môže byť rizikové

anonym123455
8. jún 2024

Dobry večer chcem sa spitať som ešte panna ale mam papiere z hematologie že možem mať rizikove tehotenstvo keď budem tehotna vraj trombofulny stav nepitvrdeny ale može byť ale aj nemusi že budem mať tehotenstvo rizikove mate niektora skusenosti s tim že ste vynosili dieťa zdrave ? Hoci tehotna nie som ale vydesilo ma to no ta predstava a preto sa chcem spitať či mate niekto skusenosti?

anjelicek26
9. jún 2024

Ved budeš v rukách hematologa a predpokladám,že budeš pichať injekcie na riedenie krvi.. ja mam dve mutácie spôsobujúce trombózy a mala som už 4 zdravé deti, ked sme na to prišli, prišli sme až o piate.. pri najmladsom som teraz pichala injekcie a všetko bolo v poriadku. Pichanie je neprijemne,ale po pár dňoch si človek zvykne. Injekcie som vysadila 6 týždňov po porode.

anonym123455
autor
9. jún 2024

@anjelicek26 tak ako na tom uš nezaleži či je to prijemne pichať alebo nie lem ma to vydesilo preto sa pitam

butterflyeffect
10. jún 2024

@anonym123455 mam ke trombofilna, vynosila aj porodila prirodzene 2 deti uplne v pohode bez nejakych liekov, ziadne potraty, v tom case ano nevedela ze je trombofilicka. Sestra trombofilicka pichala cele tehotenstvo fraxiparin, tehotenstvo ok, aj porod prirodzeny.

tinalia
11. jún 2024

Ja mam trombofilny stav a rizikove tehotenstvo som nemala, posledne 3 mesiace pred porodom som si zacala pichat injekcie a trvalo to az do ukoncenia 600nedelia. Ziadna hroza sa nekonala, dieta je zdrave.

anonym123455
autor
12. jún 2024

@tinalia ďakujem krasne upokojili ste ma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre