Mohlo to byť uhniezdovanie?

cloe123
5. okt 2018

Ahojte 🙂 Chcela by som poradit ak s tym mate niekto skusenost. Snazime sa o babo uz asi pol roka. Cyklus mam rozne posledne mesiace som mala 29,33,30,27 dnovy. Kazdy mesiac som mala bolesti cca tyzden pred MS. Tento mesiac som nemala ziadne bolesti.Dnes je 32. den cyklu zatial len take jemne sem tam pobolenie v podbrusku ale naozaj len chvilkove a slabe. Na 29ty den cyklu som si nasla vlozke trochu krvi nebolo jej vela. Tak som si myslela ze MS prichadza ale ono to bolo len raz. A MS sa nerozbehla. Na druhý den nato som si robila test no vysiel negatívny. Mohlo to byt uhniezdovanie. Tiez som dostala mykozu. No citala som ze mykoza by nemala sposobit meskanie. A je to bezne pri tehu. Ale chcela som sa spytat ci to jemne krvacanie mohlo byt uhniezdenie? Kedy si spravit dalsi testík? Dakujem za radu 🙂

anve
5. okt 2018

@cloe123 mohlo to byt aj uhniezdovanie...tak pockaj este par dni a vyskussj zase test...inac na zaciatku tehu som mala problem aj ja s mikozou a opatrne pretoze prve 3 mes doc ani nechce predpisat ziadne lieky...mne odporucil toto a je to super

anve
5. okt 2018
cloe123
autor
5. okt 2018

@anve ďakujem za radu 🙂

hennyinnsbruck
5. okt 2018

Uvidis ci pride ci nie.... Ked nie za 3-4 dni urob testik. Drzim palce

cloe123
autor
5. okt 2018

@hennyinnsbruck počkam par dni a testnem. Dufam ze to vyjde 🙂

asia83
5. okt 2018

@cloe123 Ja som tiež mala trošku hnedého a brutálnu mykózu a bola som tehotná v úplnom začiatku. Podľa mňa ste.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre