Mohlo sa bábo uchytiť i napriek menzesu?

simik7192
23. júl 2020

Ahojte, potrebujem od vás radu, stalo sa vám ako napríklad mne, že od 24-27 júna som mala MS(robila som si aj test ale nič som tam nevydela) aj sme sa snažili o bábo len prišla ms tak som si myslela že ôk, tento cyklus nič, keďže ms prišla v normálnej paráde .. A po tomto nevydarenom cykle sme si dali pauzu tak že celý júl nič.. A MS som dostala včera iba taku slabú.. Je možné že sa tam bábo uchytilo aj napriek ms? Test doma nemám, potrebujem si kúpiť.. Stalo sa vám niečo také? 👶🤔

andrea_82
23. júl 2020

nemyslím si, že by si bola tehotná, je to veľmi, veľmi malá pravdepodobnosť.

veronikaszabova
23. júl 2020

@simik7192 este sa ti moze rozbehnut. Ak by si bola tehotna z minuleho cyklu, bola by si priblizne v 8tt, uz by si mala aj nejake priznaky.

miskamichalka
23. júl 2020

@simik7192 takto, spermie preziju v tele zeny az tyzden, kludne mohli prečkat MS v tvojom tele a mohli sa k vajicku dostat po MS teda si mohlo byt oplodnene, ak si mala slabsie krvacanie na dalsi cyklus a uy si tehotna je to normalne ( ja som to mala tiez, len take spinenie) ale vsetko to co pisem je dost malopravdepodobne priam az vynimocne no mohlo sa to stat. hovorim z vlastnej skusenosti, u mne podla lekara doslo k oplodneniu 4 dni po MS 🙂

iwesska
23. júl 2020

Ja bezne mavam jeden cyklus silny a dalsi slabsi a nerobim si kvoli tomu test.

vikusjk
23. júl 2020

@simik7192 noo ja som na zaciatku tehu mala jednu ms a urcite som uz bola tehu. Ale dve, to sa mi nezda, sprav si test a uvidis 🙂

hefo
23. júl 2020

Tak občas sa to stane, že menštruácia nejako ide aj napriek tehotenstvu, ale veľmi by som si nádeje nerobil...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre