Mohla som mať ovuláciu na 13. deň cyklu?

8. mar 2021

ahoj, ovulaciu mavam dlhodobo cca 16-18dc, je mozne aby zrazu skocila na 13dc (podla hlienu a bolesti)? nic nove som neuzivala.
dakujem

ildiko36
8. mar 2021

Ano, pocas zivota zien sa to mení aj vekom aj ked ma daaky zapal, stress....ja som mala keď som bola mlada 28dnovy cyklus potom po pôrode sa to zmenilo na 25.
Po bioch.teh.na 3mes som mala všeliak..na 4mes sa to znormalizovalo na 25.den..ked sa mený cyklus meni sa aj datum ovulacie.
Priblizne keď je 25dnovy cyklus ovulacia byva 10-11 den, ked je 28-30dni môze byt ovulacia 14 až 16den..aspoň ja som vtedy tak mala

martinaju
8. mar 2021

Ano samozrjeme mohla si mať. Niekedy sa stane aj vplyvom vonkajších a vnútorných vplyvov. Napr. stres ma veľký vplyv na cyklus. Na niektoré ženy má volyv aj počasie a rozhádže sa trošku cyklus. Ja som mala ovulaciu aj o týždeň skôr a stáva sa to naozaj veľa ženám. 🙂

nevenka
8. mar 2021

Ja som mavala dlhodobo, cca 2,5 roka ovulaciu na 17-22 dc, vlani na prelome marca a aprila mi prisla 14-ty den, 12-ty den bol sex, vsak v pohodeee, do ovulacie neskoro a mame uz 3 mesacneho synceka. Takze ano, moze sa to stat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre