Mohla som mať ovuláciu bez toho, aby som o tom vedela?

18. sep 2023

Ahojte, je môžme že ovulácia prebehla bez toho aby som to postrehla? Každý deň si robím test, včera som mala silnejšiu čiarku ale nie tak silnú ako kontrolnú. A dnes už oveľa slabsia a ptedvcerom cca taku ako dnes. Je možné že to bolo včera?

domkakvet
18. sep 2023

Ja nikdy o tom neviem.

basska_b
18. sep 2023

Ano, je to mozne, ale mohla si mat aj anovulacny cyklus. Tie testy nie su 100%, ja som otehotnela po polroku kupovania ovu testov presne v 6. cykle, kedy som sa uz na toto testovanie vykaslala a radsej pocuvala svoje telo. Bazalna teplota a jej meranie mi inak dopomohla k dvom zo styroch tehotenstiev...

ailiba
18. sep 2023

Ano, ovulacne testy nie su stopercentne. A ovulaciu vobec nemusis citit.

pink_lady
18. sep 2023

Tak ti poviem. Vždy som vedela kedy mám ovulaciu...až raz som bola presvedcena že anovulacny cyklus - nic fakt nic som necítila...a ten a ovulacny cyklus právě vykřikuje nie buvat nieeee

k47
18. sep 2023

Ja som zo svojich testov dostala len taku bledu ciarku. A bola to ovulacia. Aj sedel datum pri merani plodu. Ale po ovulacii uz nebola ziadna ciarka, ak si spravne pamatam.

veselo_neveselo
18. sep 2023

Samozrejme 🙂
Len jeden sposob urcovania nie vzdy ukaze, najlepsie je kombinovat: teplotu, testy, aj hlien. Ked sedia aspon dva, tak s najvacsou pravdepodobnostou aj bola 🙂

veselo_neveselo
18. sep 2023

A este je mozne ze to bolo vcera - ak sa blizi ten cas, je lwpsie spravit aj 2 testy za den, aby si ten vrchol nepresvihla.
Alrbo, este je moznost, ze sa ovu chystala, ale neprebehla, v tom pripade je sanca ze za par dni to telo skusi znovu.

siska53
19. sep 2023

Ja som nikdy nevedela, kedy mam ovulaciu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre