Metóda Ľudmily Mojžišovej - skúsenosti

mylullaby
19. aug 2014

Rada by som sa opytala, ci ma niekto skusenosti s metodou Ludmily Mojzisovej - liecenie neplodnosti tak u zien ako aj u muzov.

margarita
19. aug 2014

ja som cvicila asi 2 roky vkuse, a popritom som 2x potratila a nakoniec uspesne otehotnela, neviem nakolko cvicenie pomohlo, lebo mam aj ine diagnozy. Ale urcite je to super na posilnenie panvoveho dna a chrbtoveho svalstva. Ja som sa citila vyborne a vobec ma v tom case nebolieval chrbat...

mylullaby
autor
19. aug 2014

Aj my teraz s manzelikom poctivo cvicime kazdy den. O babatko sa pokusame uz niekolko rokov ale len tento rok sme zistili pricinu, pre co sa nam asi nedari. Manzel ma zly spermiogram a tak teraz skusame vsetko od byliniek az po cvicenie. Citala som, ze to pomaha i pri patologickom spermiograme tak ma zaujima ci s tym ma niekto skusenosti.

lenushka_th
6. okt 2015

Neviete mi poradit kde to cvicenie najdem ? Dakujem 😉
@mylullaby

mylullaby
autor
6. okt 2015

@lenushka_th no neviem odkial ste a ci sa tam cvici. U nas v PD cvicia v jednom centre. Ja som si ale kupila knizku a cvicila som doma. Cviky su velmi jednoduche a kniha ich dobre vzsvetlila. Tiez som pijavala caj L. Mojzisovej. /zohnala som na webe/

renimac
6. okt 2015

@lenushka_th a odkial si? Ja chodim v BA do Falck a som velmi spokojna.

lenushka_th
6. okt 2015

@renimac
@mylullaby ja som z trnavy neviem ci sa tu cvici nieco. Ale uz som pozerala na youtube je co si. Aky je to caj ? Ja pijem alchemiku

mylullaby
autor
7. okt 2015

http://www.otehotnenie.sk/p/197/caj-ludmily-moj...

posielam link na caj. Stranka je spolahliva, ja som odtial zoparkrat nakupovala.

http://www.knihkupectvi-papyrus.cz/metoda-ludmi...
a knihu mam tuto. Ale predava ju aj Martinus.

renimac
7. okt 2015

@lenushka_th no na videu nikdy nie je vsetko a skuseny terapeut ta upozorni na to, co robis zle. Navyse k Mojzisovej patria aj mobilizacie a to bez terapeuta neabsolvujes. Skus pohladat, mozno predsa v TT najdes. A BA nie je az tak daleko 😉.

tatinka
24. nov 2015

@mylullaby ahoj prosim ta kde v PD sa cvicia cviky podla mojzisovej ? pripadne ak vies kontakt na niekoho co sa tu tomu venuje,,,vopred velmi pekne dakujem, chcela som pozriet aj knihu co si sem dala link ale neukaze mi to asi to na danej stranke uz nie je aktualne,,pozerala som dvd ze sa da obejnat aj ked cena je teda dost za to , keby aspom clovek vedel ze mu to pomoze...

mylullaby
autor
25. nov 2015

@tatinka http://www.otehotnenie.sk/p/181/dvd-cvicenie-po... skus tento link, tuto knihu a dvd nemam ale to bude asi to iste. V PD sa cvici v studiu VIGEO http://www.vigeo.sk/pohybove_programy.html . Tak drzim palce!

tatinka
25. nov 2015

@mylullaby dakujem 🙂 za info

maximma
16. feb 2017

liečba podľa Ludmily Mojžíšovej je kompletná liečba, nielen samotné cvičenie. Jedná sa o seriu cvikov, nasledne mobilizacia rebier, bedrovo-krizoveho spojenia, driekovej chrbtice...a ošetrenie svalstva panvoveho dna. Pracujem s pármi, ktorým sa dlhodobo nedarí otehotniet. Netreba sa vzdávat, verim, ze je dobre zacat najprv konzervatívnou liecbou a az ked sa nedari, zvolit inu moznost. No v kazdom pripade sa pomocou tejto terapie daju odstranit rozne blokady, bolesti, problem s menstruaciou a pod.

zuzkarlikova
16. feb 2017

Dievčatá, mam tuto knižku a stoji mi doma. Posuniem

majtanka222
22. mar 2017

@zuzkarlikova ahoj je ešte knižka aktuálna na kúpu? 😉

zuzkarlikova
22. mar 2017

@majtanka222 už som predala

majtanka222
22. mar 2017

@zuzkarlikova nevadi 🙂

katka09033
26. mar 2017

Ahojte ma niekto skusenosti s pitim čajov od nej my sme si ich kupili z manželom tak ideme na to.Myslite že sa da už ta kniha kúpiť lebo na internete stále vypisuje že je nedostupná

maximma
26. mar 2017

@katka09033 pitie cajov je skor ako doplnok do celej metodiky.Nemozem povedat,ze samotne pitie cajov pomoze,ale nemozem to ani vyvratit.Urcite maju svoj vyznam.

noni99
26. júl 2017

@maximma prosim vas a pomaha cvicenie aj pri nepriechodnych vajcovodoch?

janinuska
26. júl 2017

Pokial su vajcovody nepriechodne napr. kôli zrastom, alebo su zablokovane tak nie. Pokial su tam len spazmy -funkčna sterlita tak ano.

noni99
26. júl 2017

@janinuska to neviem robili mi len prefuk a ani trošku tekutiny neprešlo tak neviem.

maximma
26. júl 2017

@noni99 ano, janinuska pise dobre, no vzdy je dobre to skusit. Ja by som to urcite aspon skusila.

valiaaa
26. júl 2017

@noni99 ahoj, nezúfaj, keď ti povedali, že máš nepriechodné vajíčkovody, aj mne to pred rokom "potvrdili" a pred pár mesiacmi sa ich podarilo spriechodniť... ak by si chcela vedieť, čo sa dá s tým robiť, môžem poradiť v súkromnej správe... za skúšku nič nedáš

noni99
26. júl 2017

@maximma vyskúšam všetko len nech to vyjde

ingicica
19. dec 2017

Ahojte,mám DVD Metoda Ludmily Mojzisové aktualizované vydávanie.

zuzkabk
29. dec 2017

@ingicica ahoj. Prosim odkial ho mas?

meca
6. nov 2020

@valiaaa mozem.poprosit onfo.o.nepruechodnych vajcovodoxh

timi535
15. jan 2024

@meca tiez by som poprosila info

angelika999
14. aug 2024

@valiaaa ahoj, prosim Ta, vedela by si mi poradit, ako spriechodnit vajcovody? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre