Meškanie menštruácie a negatívne hCG aj test

michellitka
2. aug 2023

Zdravím, nemáte niekto náhodou podobnú skúsenosť ako ja? Poslednú MS som mala 21.6. a doteraz som ju zatiaľ nedostala, bola som 27.7. na gynde na sone, negatívny výsledok, odber HCG tiež negatívny.... Vraj, ak mi nepríde MS v auguste, mám prísť na vyvolávačku... Myslíte si, že môžem byť teho a že sa to ešte neukázalo, alebo to bude nejaký problém? Na sone bolo vidno len zväčšenú sliznicu v hornej časti maternice... Vraj by tá sliznica mala menštruáciou z tela odísť.... Tak neviem, som z toho na prášky, s manželom sa snažíme o mimi... Vopred ďakujem za reakcie...

pininka1
2. aug 2023

@michellitka určite by zistili, skôr zblblo telo asi. Aj mne sa to stalo, išla som na vyvolávačku potom.

zuza265
2. aug 2023

@michellitka a kolko dnove mas vacsinou cykly?🤗 ovulaciu nemas asi odsledovanu ze? Minimalne vies, ze ovulacia uz prebehla pred 27.7. Ked uz videl vysoku sliznicu atd. A test si neskusala teraz?

michellitka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michellitka
autor
2. aug 2023

@zuza265 Cykly mávam 23-25 dňové, ale v júni som mala až 29 dňový cyklus... Naposledy som test robila ráno 27.7. a nič.... Tak reku mám čakať do ďalšieho, čo by mal byť +- kolo 8.8.... Tak uvidíme, ak nepríde v tom týždni, potom urobím ďalší test.... Už som sa ich natestovala voľačo a to sklamanie :(

taktotedanie
2. aug 2023

@michellitka podla mna len zblbli hormony tehu by sa ukazalo ked je vsetko negativne tak negativne

michellitka
autor
2. aug 2023

@pininka1 a po tej vyvolavacke ti uz nabehol cyklus normalne aj po dalsie mesiace?

viky173
2. aug 2023

Predsa ked mas vsetky vysetrenia negativne, tak tehotna logicky nebudes. Tehotenstvo nie je jediny dovod kedy vynecha menstruacia, sa cudujem, ze stale sa najdu dospele zeny, ktore o tom nevedia...

michellitka
autor
2. aug 2023

@viky173 Tak mne sa to este nestalo za 20 rokov... A kazda zena je ina, praveze preto sa pytam, lebo existuje XY roznych pripadov 😉 A clovek sa tu pride popytat na podobne situacie, poradit s niekym a nie preto, aby sa tu niekto na nom prisiel cudovat. Vsak ked nemas taku skusenost, nemas s cim a ako pomoct, nemusis reagovat, nikto ta nenuti 😉

lucia851
2. aug 2023

@michellitka mne meškáva menzes každý mesiac aj 10 dní a trhu nie som ale mám cystu na vajecniku tak ta mi to asi narúša

pininka1
2. aug 2023

@michellitka potom už áno, aj keď ja mam cely život brutálne nepravidelnú ms, ale takto dlho mi nemeskal už potom.

vejuska029
2. aug 2023

@michellitka zdravím ja som mala podobnú situáciu s druhým tehotenstvom... tiež mi meškala menštruácia mesiac testy negatívne aj hcg, tak mi pichli vyvolavačku, že ak nepríde do 10 dni menštruácia, tak môžem byť tehotná a aj tak bolo , menštruácia neprišla do 10 dni a spravila som si test ,ktorý potom vyšiel pozitívny a aj som tehotná...

vejuska029
2. aug 2023

@vejuska029 * bola tehotná

zojeva
2. aug 2023

Mne meškala tiež tak dlho, tiež testy negatívne HCG tiež pichla vyvolávačku ms došla o týždne po nej, niekedy sa to môže stať, nedostavila sa ovulacia, prírodne sa oneskorila, stres, zmena stravy, lieky hocičo to môže spôsobiť

michellitka
autor
3. aug 2023

Ďakujem vám milé žienky... Uvidíme, sama som zvedavá, ako to celé dopadne... Začala som teraz od pondelka užívať gynex, či to pomôže na úpravu MS a na jej privolanie... Ale začali ma podozrivo bolieť prsia ako pred MS, tak uvidíme...

lackovamatka16
30. máj 2024

Ahojte dievčatá..idem sa vás opýtať,či s vás mal niekto problém ako ja.., poslednú menštruáciu som mala 14.4.24 (od vtedy ju ani nemám), test som si robila až 22.5.24 a vyšiel mi negatívny,no potom som si spravila test 25.5.24 a vyšiel mi pozitívny, k doktorke som šla na sono a odber krvi na HCG....na sone mi videla vačok 4mm a do konca mi povedala, že som otehotnela z pravého vaječníka, no na druhý deň keď som si volala o výsledky tak mi povedala že ten test na HCG je negatívny a hneď som si spravila tehotenský test-negatívny a mám prísť v pondelok3.6 na ďalší odber na HCG....prsia ma pobolievajú, no podľa mňa to HCG by už dávno bolo vyššie a ja som asi potratila.. má niektorá z vás takúto skúsenosť ? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre