Meškal vám menzes pri užívaní Inofolicu?

annamamka
22. feb 2015

Inofolic užívam 3 mesiac (1sáčok/deň). Mám PCO a bez neho son nemala ani ovuláciu a cykly nepravidelné. Od kedy ho užívam cykli nám 28-30d, ovuláciu každý mesiac, ms nebolestivú. No tento mesiac mi MS mešká už týždeň. T.testy sú negatívne. Ak Vám MS po Inofolicu niekedy meškala, koľko dní a ako ste to potom riešili? A podarilo sa Vám potom otehotnieť? Za ako dlho? Ďakujem.

miska246
22. feb 2015

Ahoj, ja tiez uzivam Inofolic uz treti mesiac, najprv mi ms meskala tri dni a teraz mam uz druhy cyklus skrateny na 26 dni. Budem ho brat dovtedy, dokym sa to nepodari 🙂

klaudisa
22. feb 2015

Ahoj ja som brala ani nie mesiac a meškala mi týždeň potom som si našla //a to mi doktorka pri kontrole tvrdila, že tento mesiac s toho nič nebude 😀

lucyika
22. feb 2015

ano meskal mi ms po inofolicu, a meska doodnes, kedze som tehu - otehotnela som hned v ten cyklus, ked som ho zacala uzivat

iviiike
22. feb 2015

Ahoj ja som tiez zacala tento mesiac s inofolicom, dufam ze sa podari, pokusame sa uz rok a nieco, zatial nic no dufam ze inofolic bude ten pravy. Doteraz som brala clostyl a duphaston, no nepodarilo sa. Drzim ti palceky urcite sa zadari 😉

lenz
23. feb 2015

Ja som brala clostyl duphastone aj inofolic a do dvoch mesiacov som bola tehu a tiez som mala PCO ako z knizky ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre