Meškajúca menštruácia a slabé špinenie.

ellie2822
28. nov 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ci niekto nemal podobný problém ako ja lebo už naozaj neviem co je so mnou. S priateľom sme sa začali snažiť o bábätko. 18.11 som mala dostať menštruáciu ale neprišla. Do toho mi bývalo strašne zle napinalo ma točila sa mi hlava a v podbrušku ma bolelo ako keby som mala dostať menštruáciu. 23.11 som mala slabucko ruzovkasty výtok ale len na papiery a bolo ho naozaj máličko a tak som išla hneď v pndelok ku doktorke že či to náhodou nie je cysta alebo ci sa nam zadarilo. Tam mi samozrejme zobrali krv ale aj keď som im povedala ze sa obávam aby to nebola cysta odmietla ma vyšetriť že to by bolo skoro vidieť ci som tehotná tak som znova povedala ze sa bojím aby nešlo o cystu že toto sa mi nestáva aj tak ma nevysetrila. Z krvi mi vyšlo ze tehotná nie som ale od toho pondelka mam zase slabé hnedé špinenie. Mám to brat ako menštruáciu? Samozrejme zase pôjdem ku doktorke ale chcela by som vedieť či sa niekto s niečím takýmto stretol. Ďakujem vám za vaše odpovede

veronikaszabova
28. nov 2019

@ellie2822 ved si sprav test

ellie2822
autor
28. nov 2019

@veronikaszabova testy som som spravila 3 - rapiclear ten mi asi po dvoch minútach ukázal slabú čiarku (bola slabá ale bola pekne vidieť aj priateľ ju videl takže som si to nenahovarala) ale potom som si spravila mamatest a livsane a tie boli len s jednou 😕

veronikaszabova
28. nov 2019

@ellie2822 a kedy si si robila?

ellie2822
autor
28. nov 2019

@veronikaszabova v piatok ráno som si robila rapiclear ten ukázal čiarku, potom som si robila mamatest v nedeľu večer a tam bola len jedna tak vyskúšam reku ešte v pondelok ráno len livsane a tam bola tiež len jedna 😕 mohlo sa stať že sa neuchytilo?

veronikaszabova
28. nov 2019

Sprav si aj dnes a uvidis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre