Meškajúca menštruácia a pozitívny ovulačný test.

domcatko1811
25. dec 2019

Ahojte, chcem sa len spýtať, či aj vy máte podobnú skúsenosť, prípadne či je to ok, keď mi menštruácia mešká cca 8 dní (cyklus mávam tak 30-35 dní), tehotenský test robený pred troma dňami negatívny, a dnes len tak zo zvedavosti som si spravila ovulacny test s takýmto výsledkom... Môžem mať ovulaciu až takto posunutú? Prípadne dva krát za cyklus? 😳 Tento mesiac som si ovuláciu nesledovala, pretože som si povedala, že kašlem na to, keď sa podarí, tak sa podarí, keď nie, ideme ďalej. No a teraz toto... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

giuli
25. dec 2019

Ano,cyklus mozes mat posunuty a v tom pripade ovulacia a nasledne MS pride neskor......ja obycajne mam ovul.ns 19dc...tento mesiac som boka chora s vys.teplotami...cyklus mam posunuty a ovul.testy,bolesti som mala az na 29dc ,co bolo vcera...drzim palce

uhnakova
25. dec 2019

Mozes mat posunutu ovulaciu alebo mozes byt aj tehotna. Ovulacny test teaguje aj na tehotensky hormon a je pozitivny aj v pripade tehotenstva. Dokonca moze ukazat tehotenstvo skor nez tehotensky test. Skus sa za dva dni znova otestovat tehotenskym testom.

follee
25. dec 2019

Mne takto ovulacny ukázal tehotenstvo (nemala som doma tehu test a bola som zvedava), dokonca deň pred ocakavanou menstruaciou 🙂

hennyinnsbruck
25. dec 2019

Ja som mala pozitívny ovu test pred MS aj keď som nebola tehotná. A aj keď som bola. Takže uvidíš..... Skus zajtra tehu test

nikca_123
10. sep 2020

@domcatko1811 Ahoj. Ako si dopadla? ja mam dnes termin MS, tehu test negativny a ovu test takyto.

domcatko1811
autor
10. sep 2020

@nikca_123 ahoj, mala som normálne ovulaciu, len naozaj veľmi neskoro...

nikca_123
10. sep 2020

@domcatko1811 Aha, dakujem za info. U mna to ovulacia nie je, tu som mala pred 11 dnami. Aj potvrdenu dr.

juliatriscova
1. dec 2020

@nikca_123 ahoj, si tehu?

nikca_123
1. dec 2020

@juliatriscova Ahoj , nie 😐

juliatriscova
1. dec 2020

@nikca_123 to mi je ľúto......my sa tiež snažíme, tak ťa viem pochopiť.....držím prsty zo ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre