Mešká mi MS 4 dni

milka456
10. sep 2020

Ahojte
Ms mi mešká 4 dní v utorok som bola u dr a tehotenstvo nebolo ani spomenuté len bežná kontrola a povedal mi že si mám kúpiť vitamíny pangamin nechápem prečo
Dnes som si spravila test a je nagativny
Je tu šanca ešte alebo mám skúsiť test o dva dni keď nedorazí ms. Prikladám foto

macko1007
10. sep 2020

@milka456 mne ked maskala ms 4dni mala som uz riadnu ciarku

klarissa25
10. sep 2020

Test je negativny

milka456
autor
10. sep 2020

@klarissa25 áno viem test je negatívny

milka456
autor
10. sep 2020

@macko1007 pri prvom tehu som si urobila test keď mi ms meškala týždeň večer som urobila bol negatívny a ráno som ho skontrolovala a bol pozitívny

klarissa25
10. sep 2020

@milka456 ale ty sa mas riadit tym co test ukaze hned.. A nie rano.. To bol uz len kanalik

darina746
10. sep 2020

Pozri skusit mozes si spravit test este o par dni ak ti proste menzes nepride, no ci sa tam objavi aj druha ciarka to je fakt asi len vo hviezdach

veronikaszabova
10. sep 2020

@milka456 kolko dni mas od ovulacie?

milka456
autor
10. sep 2020

@klarissa25 nebol to kanalik a dvokazom je moja skoro dvanásť ročná dcéra 😊

milka456
autor
10. sep 2020
veronikaszabova
10. sep 2020

@milka456 fuuha, to uz by ti test ukazal. :( 18 dni je dost...

milka456
autor
10. sep 2020

@veronikaszabova už len aby prišla ms lebo takto stresujem a vôbec neviem načom som.
A v sobotu ideme na narodeninovi večierok tak si aspoň dám víno 😂😂😂 no každo pádne nech to dopadne tak ako má .

magdalena1996
11. sep 2020

Ahoj mne to mešká tri dni, čo myslíte? Prvý test včera a druhý test dnes ráno,

henrieta16
23. sep 2020

Ahojte. Dlho som nepridávala nič, nebolo čo. Dnes som 41DC a včera bol test negatívny (podľa kalendára 9ty deň meškania). Zajtra vyskúšam clearblue ráno. Necítim nič. Schudla som dve kilá (pri ms priberám), po práci som unavená, hladná.. a keď príde na jedenie nemám chuť na to... nechránený sex sme mali večer pred ovuláciou, ktorú som mala presne na druhý deň ráno, viem to podľa hlienu. Ešte mi takto nemeskala. HAK som vysadila začiatkom januára. Ms mi mešká vždy tak 3-4 dni v priemere. Neviem či navštíviť lekára. Pri prvom synovi mi slabú čiarku ukázal test až v 7.týždni. 🤦🏻‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre