Menzes prišiel o 11 dní skôr

ifca6
14. apr 2013

Ahojte babule, s manzelom sa snazime o druhe babo uz niekolko mesiacov a nedari sa. Takto pred rokom som potratila a odvtedy mi chodila mrcha ako sa jej zachcelo ale stale to bolo v pohode od 25 do 32 dni ale teraz mi prisla o 11 dni skor ako mala a bola som z toho v soku.....neviem co sa deje ale je to cele divne. Ani mi to nepripada ako mrcha ale skor krvacanie lebo zo mna len tecie krv ale ziadne hrudky ako obvykle a zatial to je 2 den a slabne to tak aj rozmyslam ci nemozem byt tehu ale nedavam tomu velku sancu. Myslim si, ze mam rozhadzane hormony a zrejme by som mala ist na hormonalny profil, Co si o tom myslite? Stalo sa Vam to niekedy ze Vam prisla aj o tolko dni skor? Dakujem.

mimka11111
15. apr 2013

@ifca6 ahoj, nemáš nejakú cystu?

strelko
17. máj 2013

@ifca6 Ahoj,mne sa to teraz stalo prisla mi mrska o 10 dni skor,co ja som mavala ale vzdy pravidelne a neviem co sa deje,test som si este zatial nerobila,lebo sa bojim urobit,ze keby bol negativny tak by som bola sklamana ...ale ty skus si urobit testik,mozno by si mohla byt tehotna 🙂

strihalka
17. máj 2013

Neni jednoduchsi si udelat test, nez tu nahanet myslenky?mela by si hned jasno...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre