Menzes mi mešká 4. deň a mám tlaky v podbrušku

bezmena18
22. apr 2018

Ahojte žienky chcem sa spýtať dnes mi to meška 4 deň jeden test som si robila ale to bolo v deň ocakavanej ale bol negatívny dost mam tlaky ma podbrušku chodim do prace som velmi zaneprazdnena a len tak z ničoho nič uprostred dňa take stahovanie tlaky a potom to prestane pichne a tak iné priznaky nemám cez plodne dni som nechranený styk mala takže šanca na tehu by bola od vtedy som si test nerobila ma niektora taketo skusenosti citim sa divne a čo mi poradite kedy si mam urobit najbližší test rozmýšľam rovno že si kupim aj ten digitálny ktorí hned urči aj týždne ďakujem za každú radu 😊

beky1813
22. apr 2018

Ved skus dalsi test. Tu ina rada nie je

maruski99
23. apr 2018

tak môže byť, že si tehotná ale hneď prvý deň to test nezachytil, skús si o pár dní spraviť zase ďalší , my nemáme ako takto na diaľku zistiť či si alebo nie si tehotná

ohnicekatoast
23. apr 2018

Skús testík, ale radšej zbehni na gyn. nech ti vezme krvičku. Ale podľa mňa to máš len zo stresu 🙂)

martina0407
28. jún 2018

Žienky ahojte, chcem sa podeliť o moju skúsenosť 😁dnes som si zo srandy spravila testík, lebo som ho pri upratovaní našla a aha čo tam bolo.. Do dníčkov mi ostáva ešte týždeň 😁😁vyzerá, že už tehotná však?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre