Menštruácia mi mešká 5 dní. Čo hovoríte na testy?

23. sep 2024

Chcela by som sa opýtať čo si myslíte o týchto testoch
Menštruácia mi mešká 5dni.
Včera som robila test o 9.00 a bol takýtodnes ráno o piatej som robila ďalší a je o dosť svetlejší. Test je rovnakej značky.

autor
23. sep 2024
cimage
23. sep 2024

Su pozitivne 😉

autor
23. sep 2024

@cimage nevadí že dnešný je o dosť slabší ako včerajší?

top_manazerka
23. sep 2024

Asi by si sa nemala rozmnožovať keď nevieš ani posúdiť tehotenský test.. 🤔

januska12323
23. sep 2024

Sú dve čiarky? Sú.

pet888
23. sep 2024

Ten prvy obrazok je dost rozmazany,nevidno dobre intenzitu.Skus este zajtra,testovat sa ma obden.

anna777115
23. sep 2024

Dakedy, neboli žiadne tehotenske testy, iba lekár potvrdil graviditu a myslim, že pre niektoré ženy by to malo byť tak, aj v dnešných časoch. Existovalo, iba, som, tehotná, nie som tehotna, bola som tehotna. Žiadne také či som viac tehotná, alebo menej neexistuje. Veď je, predsa smerodajné, že pozitivny výsledok sú dve paličky a negativny jedna palicka. Všetko ostatne je nepodstatne, lebo sú rozny výrobcovia testov , niektore testy obsahuju viac farbiva, niektore menej , niektore sa rychlejšie rozpijaju , ako druhe atd. Takže, ked je vysledok dve paličky, treba navštivit gynekologa na potvrdenie gravidity a nechať zvyšok vyšetrení, ktore tehotnu čakajú na ňom....

nikpa
23. sep 2024

Mešká ti to, máš 2 pozitívne testy. Čo viac chceš? Viac ich už nerob, objednaj sa na gyndu a teš sa.

lenuss1992
23. sep 2024

Gratulujem ❤️

bale1rinka
23. sep 2024

@anna777115 to sa ti ľahko hovorí, čo ak sa snažia dlhooooo, psychika je tam úplne niekde inde ako v dávnych časoch keď boli naše mamy 18ročné😨

anna777115
23. sep 2024

@bale1rinka Toto nekonečné testovanie, určite na psychickej pohode nepridáva. Viem, o čom hovorím, mám za sebou tri zamĺknute tehotenstvá a dvakrát nevydarené umele.

autor
24. sep 2024

Dostala som menštruáciu . Vďaka za rady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre