MEDOCRIPTYNE na zvýšenie prolaktínu, aby sa nam podarilo 🤰brali ste niekto?

lienka_9
15. sep 2020

Ahojte baby, mali ste problem so zvýšením prolaktinom a kvôli tomu sa vam nedarilo otehotniet? Za koľko sa Vam podarilo otehotnieť po užívaní tohto lieku?

beruska1108
15. sep 2020

Ja moc neporadím len by som zvedavá ci si mala nejaké príznaky že máš zvýšený prolaktin ako nepravidelna ms alebo také niečo alebo ti robil len hormonálny profil?

lienka_9
autor
15. sep 2020

@beruska1108 3x mi bral krv a vždy bol zvýšený a znížení progesterón...MS tak 30-35 dní

kikulienkadd
15. sep 2020

Ahoj,brala som ten liek v r.2017 cca ¾ roka tuším ¼ za týždeň a po dobratí som skutočne otehotnela. Mám syna (2 roky+2mes). Držím palce, chce to trpezlivosť...🍀

lienka_9
autor
15. sep 2020

@kikulienkadd ja pisem jednu vecer. Zatiaľ mesiac ale normalne sa snažíme

nina004
15. sep 2020

@lienka_9 Ja som teda brala Dostinex na zníženie prolaktínu ,ale je to na podobnom princípe. Začala som s liečbou v januári a otehotnela som normálne v júli. Predtým sa nám štyri roky nedarilo.

lienka_9
autor
15. sep 2020

@nina004 aj ste sa snažili počas brania týchto liekov?

beruska1108
15. sep 2020

@lienka_9 ďakujem. Ja mam tiež pocit ze mam zvýšený prolaktin lebo pár dní pred MS spinim ovulaciu mávam ale pravidelne bez problémov. Na ďalší cyklus sa už spýtam na hormonálny profil

nina004
16. sep 2020

@lienka_9 Snažili sme sa stále. Brala som len 1/2 tablety 2krat za týždeň. A endokrinolog aj gynekológ sa zhodli,že dieťaťu by to neublížilo,keby som otehotnela. Hneď ako som otehotnela,tak som lieky vysadila. Keby som ich nebrala,možno by sa to ani nepodarilo.

carduelis
16. sep 2020

Mne poradila gynekologicka aby som este pred tymto liekom skusila Vitex jahnaci (tabletky z koncentratu z bylinky) a klesol mi a otehotnela som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre