Mávate aj vy neskôr ovuláciu?

z1984
19. jan 2018

Čaute kočky chcem sa spýtat snažime sa o dieta od augusta ale nejak to nejde. Bola som na gynekologii stym ze doktor nevidel vajičko co by to uz mal vidiet. Tak som si kupila ovulacne testy a tie mi neukazuju ze mam ovulaciu. 27.1 mam ist na krv. Tak sa chcem spytat ci u vas tiez chodi neskor ovulacia . Citala som ze niekotore mavate aj tesne pred menstruaciou. Dakujem

catherinah
19. jan 2018

Ovulacia tesne predMS je blbost. Je to posunuta ovulacia, sice v case pred MS, ale v tom cykle by MS prisla neskor.
Medzi ovulaciou a MS musi byt LUTEALNA faza, ktora by mala byt minimalne 10 dni. Ak je kratsia, oplodnene vajicko sa nestihne uhniezdit.
Skor je mozne, ze mas cykly bez ovulacie. Tzv. anovulacne. Zoar do roka je bezne, ak by boli casto, treba riesit. Na testy by som sa nespoliehala.

topasitta
19. jan 2018

@z1984 skus si merat bazalnu teplotu, ta ta tiez da do obrazu, ak si na merani das zalezat.

mirola
19. jan 2018

niektore zeny nemaju ovulaciu vobec napriek tomu, ze menstruaciu maju dokonca anovulacne cykly mozu mat aj pravidelnu menstruaciu, takze by som zacala v tomto.. plus vysetrenie partnera...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre