Máte skúsenosti s polycystickými vaječnikmi?

karin04
12. okt 2020

Ahojte dnes som bola u gyn. MS mi meska 12 dni tak som myslela ze som tehotna no zistila mi polycysticke vaječniky. Pichla mi vyvolavačku a odporučila liek inofolik. Prosim vas mate niekto skusenosť? A chceli by sme veľmi babetko podarilo sa vam otehotnie?

renatka1985
12. okt 2020

@karin04 ahoj, odporucam skupinu Snazilky a hladat vyraz PCOS - najdes tam toho milion.

janetinka27
12. okt 2020

@karin04 je tu aj skupinka pcos - polycysticke vajecniky

barus26
12. okt 2020

@karin04 ahoj, ja mám PCOs.. veľa záleží aj od toho ako zle to máš.. Niekto má pco a napriek tomu pravidelne ovuluje a niekto nemá bez vyvyolacky vôbec ms.. Ja som mala menštruáciu tak raz tri mesiace takze aj ovulaciu tak 3-4 x do roka.. Podarilo sa prirodzene otehotnieť po 2,5 roku.. no mala som aj inzulinovu rezistenciu.. Keď nasadili lieky na tu, zázračne som ovulovala na 28dc a nie na 66dc a otehotnela som

veronikat9
12. okt 2020

@karin04 Aj ja mám p. vajecniky a podarilo sa hned. Aj mne hovorila lekárka ze bude tazsie otehotniet ale nemali sme stym problem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre