Máte skúsenosti s liekom Estrofem?

maria898
19. apr 2021

Ahojte som po mimomaternicovom tehu ktorie riesia zatial bezoperacne dostala som infuzky a nejake inekcie na stiahnutie maternice a docistenie sa a doktor mi na pruavu cyklu predpisal lieky estrofem. Mate s nimi niekyo skusenost? Moze mi z nich byt zle? Alebo je to este tym celym mojim stavom

luckalukas_1
19. apr 2021

@maria898 ja beriem estrofem po ET, ako prevenciu aby som nekrvala ..tak je to dost cudne, ze ty ho mas na upravu cyklu 🤷 ale aj mne je zle, lenze umna to mozu byt aj tehotenske nevolnosti, tak tazko povedat

e1i
19. apr 2021

@maria898 tiez sa mi zda divne na upravu cyklu davaju skor progesteron ako estrogen. ja mam estrofem planovany pred KET a teda po nom.

maria898
autor
19. apr 2021

@luckalukas_1 no ja totizto este stale krvacam koli tomu mimomaternicovemu tehu tak asi aby som prestala krvacat

luckalukas_1
19. apr 2021

@maria898 tak to bude najskor koli tomu 👍 a nie na upravu cyklu

maria898
autor
30. apr 2021

@luckalukas_1 ahoj prosim ta ty si ho uzivala? Vzhladom na to ze 12.5.ma caka laparoskopia tak mi doktor kazal estrofem vysadit vraj aby mi prisla menstruacia a dovtefy by aj skoncit mohla.... Chcem sa spytat aka bola tvoja menstruacia po vysadeni? Co mam cakat? Nejake bolesti horsie krvacanie? Dakujem za odpoved

luckalukas_1
30. apr 2021

@maria898 ahoj, ja som po vysadeni uz nedostala menzes lebo sa ET podaril a som tehotna 😁 takze v tom ti neporadim 🤷 ..ale myslim si, ze to zalezi od toho ako dlho ti brzdil menzes, cim dlhsie mozno tym silnejsie krvacanie, ale je to len moj nazor mozno sa mylim

maria898
autor
30. apr 2021

@luckalukas_1 ja som ho brala len 10 dni tak snad to nebudw nic zle...

luckalukas_1
30. apr 2021

@maria898 tak to sa nemas coho obavat 😁

boritap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1212katka1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liaura26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marta11111111111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaevkaeva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaevkaeva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michell_22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina00
3. sep 2024

@michell_22 ahoj, je ešte estrofem na predaj? Mala by som záujem. Ďakujem.

michell_22
3. sep 2024

@mamina00 mrzí ma to, už je predaný.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre