Máte skúsenosti s laparoskopiou?

gaborovagaborova
12. mar 2023

Ahojte baby, mate skúsenosť s laparoskopiou (prefuk vaječníkov)? Dnes som už mala ísť na príjem ale ochorela som, takže sa musím preobjednať. A chcem sa spýtať je tam šanca otehotnieť po tej laparoskopii? Vopred ďakujem za každú odpoveď🙂

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veva24
12. mar 2023

@gaborovagaborova ja som otehotnela mesiac po laparke ale ako píše
@bilberryday záleží to od veľa vecí

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lyci
12. mar 2023

@gaborovagaborova ak je tvoj problem nepriechodnost vajcovodov, tak logicky by to pomoct malo. ak je problem inde, tak to asi moc nepomoze

zorkahorka
12. mar 2023

Mne sa opat upchal, takze som isla znova a vybrali oba. Lebo boli upchate a kedze som mala planovane ivf, vraj je lepsie byt bez nich. Potom som naozaj aj otehotnela a islo to hned

gaborovagaborova
autor
12. mar 2023

@bilberryday mne doktor vraví, že u mňa je všetko v poriadku, ale lepšie by bolo ísť na tú laparoskopiu. U manžela to bolo tak, ze mal malo spermií, bral vitamíny a teraz to u neho je tiež všetko v poriadku.
Tak preto sa pýtam že či otehotniem keď pôjdem na tu laparoskopiu.

zabinkalenka
12. mar 2023

@gaborovagaborova ja som bola na laparke v novembri, v januari //
Slecna ma uz 8,5r a po nej sa nam lahko podarili dalsie dve deticky.
Pred laparkou sme rok a pol chodili po lekaroch, rozne vysetrenia, hrba liekov, injekcie.
Drzim palce ❤️

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minutka
12. mar 2023

Moj muz mal veeelmi zly spermiogram. Cize “vinu” sme videli v nom. Az po rokoch som sla na laparku. Robili mi okrem ineho aj drilling. To mi zabralo. Otehotnela som na 1.x. Po 9 rokoch. Cize zly spermiogram ma podla mna v dnesnej dobe kazdy druhy

melany4
12. mar 2023

@gaborovagaborova my mame tiež zly SPG,bola som na laparoskopii,kde zisťovali priechodnosť pred necelým rokom ale zial nic nepomohlo,vraj som mala všetko priechodné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre