Máte skúsenosti s Inofolicom?

leuska1991
17. sep 2021

Mate niektora skusenost s infolicom?ja ho od dnes beriem,hadam zaberie. Chceme babo velmi😉

sisa_s
17. sep 2021

Daj si do lupy Inofolic..je tu o tom 1500 debat

vanesapeskova
17. sep 2021

Tiež sa snažíme z mužom o babetko no zatiaľ sa nám to nedarí 😏😕, inofolic je dobrý..? Pomáha to na otehotnenie? Mate skúsenosti ďakujem.

marianna_peskova
17. sep 2021

Mám s Inofolicom pozitívnu skúsenosť. Brala som ho tri mesiace pred snažením sa otehotnieť a podarilo sa hneď na prvýkrát.

lucijalucy
17. sep 2021

Mne pomohla kombinácia inofolic a gynex kvapky. Držím palce 🤞🏼🍀

vanesapeskova
17. sep 2021

@marianna_peskova Lucijalucy ďakujem vyskúšam ako ste ho používala.. Počula som už otom inofolic sú to sáčkove ktoré sa má vmiešat do pohára z vodou.. Áno? 🙂

marianna_peskova
17. sep 2021

@vanesapeskova Každý deň jeden sáčok. Btw, ty si Pešková? 😁

vanesapeskova
17. sep 2021

@marianna_peskova áno haha všimla som si aj na vás že aj vy ste Peškova 😃 super 🤞🥂 a BtW prosím vás coto znamená 😁😂

marianna_peskova
17. sep 2021

@vanesapeskova Mimochodom.

vanesapeskova
17. sep 2021

@marianna_peskova aha tak 😃😁

bibuska2
18. sep 2021

@lucijalucy ahoj chcem sa spýtať ako dlho si brala túto kombináciu?

stelush
19. sep 2021

@leuska1991 ahoj. Beriem inofolic teraz presne mesiac. Ovulacia sa mi posunula z 10 na 17 den. Mavam 23-24 dnovy cyklus. Dnes mi uz meska ms treti den. Pravdepodobne sa mi posunul cyklus. Co je na jednu stranu dobre, lebo bol dost kratky. Skusenosti s tym mam ale take, ze mam strasne nafuknute brusko, hlavne teraz posledne dni, picha ma v pravo v podbrusku uz asi tyzden. Pre istotu som si robila test vcera ale negativny. Musim pockat este par dni ci ms pride alebo nie. Neda sa to teraz povazovat za meskanie co by znamenalo tehotenstvo. Divne je ze ma vobec nebolia prsia, ako pred kazdou ms za posledne mesiace... Pred tym som brala hak takze som nemala nic.... Jedine ma bolia krize, mam biely vytok trosku a jemne bolesti ako pred ms spolu s tym pichanim, ktore ale uz slabne a som brutalne unavena uz 3 den a to spim 10 hodin 🤦🏻‍♀️ Kazdopadne je cyklus s Inofolicom velmi zvlastny 😂 ja len dufam ze ms nepride 🤷🏻‍♀️

lucijalucy
19. sep 2021

@bibuska2 po 4 mesiacoch sa nám zadarilo. Predtým som 7 mesiacov užívala lieky od gynekológa a tie mi viac uškodili než pomohli.

bibuska2
22. sep 2021

@lucijalucy ahoj skúšala som test a vyšiel mi takyto

lucijalucy
23. sep 2021

@bibuska2 niečo sa tam črtá 🤩 O dva dni skús ďalší, držím palce!! Vyzerá to sľubne 👏🏻

bibuska2
23. sep 2021

@lucijalucy ďakujem ❤️

stelush
23. sep 2021

@bibuska2 a ja stale nic 🤦🏻‍♀️ ani ms ani duch 🤷🏻‍♀️ uz mam dnes 7 den meskania. Ale mam krce ako pred ms uz od vcera a pocit ze uz pride 😔 Ak nepride tak na pondelok som objednana k doktorke. Kazdopadne dufam, ze tebe mozme gratulovat ☺️

bibuska2
23. sep 2021

@stelush ďakujem držím ti palce viskusaj tieto kvapky

sasii_sasii
23. sep 2021

@leuska1991 ja som brala 4 mesiace, nepomohlo. Potom sme po istom case sli na dovolenku, obaja sme vypli, ziadny pracovny stres. Tiez som rezignovala a prestala riesit, ze sa nedari a bum, po dovolenke mi meskala menstruacia, uz som si ani test nerobila, lebo ved som si povedala ze aj tak bude negativny. A bola som tehotna 🙂

stelush
25. sep 2021

@bibuska2 dakujem, kuknem to 🙂 dnes mam uz 14 dpo, 31 den cyklu, ms stale nikde a test negativny 🤦🏻‍♀️ som zvedava co v pondelok povie doktorka.

bibuska2
25. sep 2021

@stelush ahoj dnes som skúsila test pepino z teska nieje ta čiarka dosť blízko?

stelush
27. sep 2021

@bibuska2 mne sa zda ok 🤷🏻‍♀️ asi to ma kazdy test inde. Ja som dnes zacala spinit. 33 den 😂 cize s 10 dnovym meskanim 🤦🏻‍♀️ objednala som este jedno balenie inofolicu a uvidim co to zas porobi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre