Máte skúsenosti s cvičením podľa metódy p. Mojžišovej?

akneil13
17. dec 2011

Snažíme sa o bábätko,už som bola aj tehotná,len som o bábo prišla v 6t,nakázali nám počkať určite 3-4 mesiace ale môj doktor odporučil až polroka a potom chce začať s prípravou maternice,predpíše Duphaston.Na nete som našla,že dosť pomáhajú cviky Ľudmily Mojžišovej,máte s tým skúsenosti?Pomohlo to naozaj?Prípadne nemáte jej DVD cvikov?

mariannka1
20. dec 2011

ahoj, pokúšame sa s manželom tiež otehotnieť ale zatiaľ neúspešne ☹ lekár mi však tiež odporučil cviky Mojžišovej. chodím k pani doktorke Samekovej do TN http://www.erctrencin.sk/ambulancia/index.php?p.... môžeš si zohnať DVD i knihu, ale určite je lepšie keď ti lekár ukáže ako cvičiť, lebo sa pri tom dá spraviť veľa chýb a potom to nemá význam. ja som začala len s uvoľňovacími cvikmi a v januári idem na "mobilizácie", což je ďalšia vec, bez ktorej to nejde. potom už nasledujú posilňovacie cvičenia. MuDr. Sameková bola veľmi zlatá a mala som pocit,že hovorím s odborníkom, ktorý mi NAOZAJ chce pomôcť. držím päste aby sa vám to čoskoro podarilo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre