Máte nejaké rady ako splodiť chlapčeka?

sisi077
24. sep 2019

Ahoj. Veľmi by sme chceli po 4 dievčatách chlapčeka a chcem sa spýtať, či ste niekto skúšali nejaké zaručené rady a metódy ako splodiť chlapčeka, ktoré aj naozaj vyšli a nakoniec sa narodil chlapček... Viem, že v prvom rade je dôležité zdravie bábätka, ale túžba po synovi je neskutočná... Ďakujem...

veronikaszabova
24. sep 2019

Staci si precitat stare diskusie...

mimibb
24. sep 2019

Tak si ho adoptujte.... To je jediná záruka... Napr my máme 3 uzasne dcérky a keby sme mali 10deti,vsetky by boli dievčatka, lebo vraj páry s rovnakou krvnou skupinou, čo my máme, majú na 97% dietky, len jedného pohlavia.... Neoverovala som to v širokom okolí, nám to tak klaplo 😀

dopolbokaodrata
24. sep 2019

@mimibb to prvýkrát počujem, my máme chlapca a dievča a obaja 0+ 😂

mimibb
24. sep 2019

@dopolbokaodrata 😀 my B+ a B-, no u nás v rodine je vtipné, že svokrovci mali rovnaké a 3synov,rovnako svagrovci a 2synov, môj brat so ženou tiež, zatiaľ majú jedného syna, ale švagriná sa až desí predstavy druhého chalaňa 😀

verdissima
24. sep 2019

@mimibb ake mate prosim ta krvne skupiny? Aj my sme s manzelom "rovnaki" 🙂

sisi077
autor
24. sep 2019

@veronikaszabova Ďakujem za tipy na diskusie, určite si ich podrobne prečítam 😉

83lenka83
25. sep 2019

@sisi077 u nas zasa vsetci chlapci, muz je z troch beatov, najstarsi brat ma troch synov, najmladsi dvoch synov a ja mam jedneho a druhy syn sa narodi o necele 2 mesiace 😀, ja som pocula, ze niektore pary mozu mat iba jedno pohlavie ale mam kamosku, ktora mala dvojicky dievcata, potom dalsie dievca a nakoniec sa im podaril syn.

pininka1
25. sep 2019

@sisi077 ak chces napíš mi ip, vysvetlím ti výpočet.

korunka1
25. sep 2019

U nás sa vraví...jeden chlap,jedna sorta 😉😁😂

simona92101
25. sep 2019

Tieto vypocty su podla mna hlupost, pohlavie babatka urcuju chromozomy v spermii,muzove geny a chromozomy su urcovatelom a nositelom pohlavia babatka nie vypocet..

simona92101
25. sep 2019

A este jedna vec,spytajte sa akehokolvek doktora,ale vela percent muzov nedokaze splodit chlapca alebo dievca kvoli genetike,alebo nekompatibilite s danou zenou,mozu sexovat za splnu mesiaca vo vyratanom datume a pit odvar z mysacich chvostov,aj tak sa nepodari

nikiki29
25. sep 2019

@simona92101 tak záleží aké výpočty mysleli 😁 aj keď pri matkách čo zisťujú pohlavie sódou bikarbónou človek nikdy nevie. Ale tým, že Y spermie sú rýchlejšie, ale kratšie prežívajú, je ideálne pokúšať sa o chlapca v deň ovulácie, max.1 deň pred ňou... aj keď stále je to 50/50

terka533
25. sep 2019

My máme dvoch chalanov zas tiež by som ešte uvítala aj dievčatko len asi by sme už nevyšli finančne a muž o tom už nechce ani počuť. Ale tak ani ja som neni na tom zdravotne naj tak asi už to stačí dve deti pre nás. Ale nehovorím že by som ešte jedno neprijala ale tak to je asi dané.

h_petra
25. sep 2019

@mimibb fiha, ale toto som este nepocula, no u nas, ked sa zamyslim, to tak v rodine asi vychadza.
Stari rodicia z maminej strany maju dve dcery, moji rodicia maju dve dcery a vyzera to tak, ze nase dvojvajecne dvojicky, ktore cakame budu tiez jedneho pohlavia.
A vsetci mame rovnaku krvnu skupinu. Zaujimave.

lusy002
25. sep 2019

@sisi077 ahoj no ja som to skúšala, a mne to vyšlo lebo som počula od kamarátky, keď chceš mať chlapčeka pokúšaj sa sexovať tak abi len tvoj partner mal stoho úžitok a tí nie. Keď bi si sa skôr ti tak to bude dievča 👧, ale keď ti sa vôbec len on tak to zaručene bude chlapec na 💯 % zatiaľ to komu som povedala vychádza. A višlo to aj mne prvé dievča, a druhý chlapec

mimibb
25. sep 2019

@lusy002 tak to by sme mali 3 synov a nie 3 dcérky, čiže 😀

Inak.... Keď chceš mať ďalšie dieťa "pretože chlapec", tak ho radšej nemaj....a počkaj si na túžbu po dieťatku, bez ohľadu na pohlavie.... Lebo inak je možné, že celé tehotenstvo budeš dúfať v syna, narodí sa dcérka a utrpí tvoje ego, nevedome ju môžeš "odsúdiť"..... Pri poslednej babulke, sme tiež chceli chlapca lebo aj doslova rodina s tým rátala..... Tehotenstvo sa skomplikovalo už v začiatku a bola to pre mňa mega lekcia.... Precitla som... A vyčítala si svoju aroganciu.... Modlila sa za to, aby to male vydržalo a doslova prežilo.... Nesmierne som po nej túžila a nevedela som si už bez nej predstaviť život... - v tom čase sme ešte netušili, že bude dievčatko..... Radsej 10zdravych dcér ako jedného chorého syna....... Debilne poznámky okolia sme už prestali riešiť lebo áno... Ľudia majú v sebe zakorenenu tu mužskú nadradenosť nad ženami...a uvedomila som si, akú mám cest ako žena, vychovať ďalšie ženy, budúce matky a tým do istej miery ovplyvniť smerovanie 3 nových rodín, (pretože ci sa to niekomu páči a ci nie žena, matka je srdcom rodiny), odovzdať svoje vedomosti ďalšiemu pokoleniu....netvrdim,ze s chlapcom to nejde, ale chlap je chlap.... Ženskému svetu nikdy riadne neporozumie....

sisi077
autor
25. sep 2019

@mimibb ...určite by som neodsúdila ďalšie dievčatko a ani nemala voči nemu predsudky, lebo keď sa mám priznať, ani si neviem predstaviť, že mám doma chlapca, keďže doteraz som pozerala stále na malé mušličky 😀 Aj môj muž mi stále hovorí, že jemu nebude vadiť, aj keby sme mali len samé dievčatá, ale ja podvedome túžim splniť mu tento jeho tajný sen a som ochotná vyskúšať všetky rozumné spôsoby, či sa to podarí... Ak nie, nič sa nedeje, tiež mám spred roka (1.10.2018) nie veľmi dobrú skúsenosť, keď som nakoniec v poslednej chvíli priviedla na svet dcéru akútnou sekciou. Držím sa toho starého otrepaného "je jedno, čo to bude, hlavne nech je zdravé", ale chcem žiť s pocitom, že som urobila pre to maximum, aby sme mali chlapčeka...

h_petra
25. sep 2019

@lusy002 😁 a akym mechanizmom zensky orgazmus dokaze ovplyvnit to, ci k vajicku dobehne prva Y, alebo X spermia?
Toto mi uz pride pritiahnute za vlasy.

merickat
25. sep 2019

Nam to vyslo takto: chceli sme dievcatko ale ze velmi, mame chlapcov dvoch. Bola som smutna chvilu, teraz som najstastnejsia 🙂 vykaslite sa na pohlavie a budte radi, ze mate zdrave deti.

lulubka28
25. sep 2019

Ziadny zaruceny sposob neexistuje. Vsetko su len dohady, ze ked spravis hento a potom zase toto, tak sa ti narodi chlapec/dievca, ale vsetko su to len nahody, toto nicim neovplyvnis. Urcite sa najdu pripady, ked ti budu tvrdit, ze im to tak vyslo, ale je to iba nahoda. Uvedom si to, aby si nebola potom sklamana.

zuzzinka
25. sep 2019

Tak existuje este sposob, ze vam na klinike ( neviem, ci vobec na Slovensku nieco take robia ) odoberu vajicka a spermie, oplodnia mimo, alebo teda neviem presny postup, ale ide o to, ze podla chromozomov urcia, ci z toho bude chlapec alebo dievca a potom vlozia do maternice. Ale to bude velmi financne nakladne a asi ani na Svk nerealne. To len na margo toho, ze sa to da, ale nie vypoctami.

zuzica5
25. sep 2019

@lusy002 zaujíma tak u nás to nevyšlo keď nad tým tak rozmýšľam ale tak viem že som v tedy v tedy úžitok nemala a máme vytúženú dcerku

bluka2
25. sep 2019

@zuzzinka existuje aj niečo jednoduchšie aj keď nie 100%ne. Na klinike dokážu vzorku zatočiť na takých otáčkach, že oddelia ťažšie ženské spermie od ľahších, potom inseminacia

via88
25. sep 2019

@lusy002 ah to co za blud si teraz dala... 😩

lusy002
25. sep 2019

@mimibb mne to bolo jedno len nech je zdravé a suce na svet,

ingrid2304
25. sep 2019

@sisi077 Mne môj gynekológ kedysi povedal, že chlapci sa plodia na začiatku a dievčatá v strede plodných dní...

ingrid2304
25. sep 2019

@lusy002 Na 100 % určite nie. Ja mám dve dcéry.

lusy002
25. sep 2019

@via88 tak som to, napísala ako mne bolo povedané!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre